House of the Dragon 5.Bölüm izle

0

Bu yazcaımizde sizlere House of the Dragon 5.Bölüm izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak House of the Dragon 5.Bölüm izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

House of the Dragon 5.Bölüm izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. HBO MAX vizyonunda büyük coşkula izlenen House of the dragon dizisinin yeni kısmı 18 eylül pazcaar akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle..

Başrollerinde Paddy Considine, Matt Smith (XI), Olivia Cooke şeklinde sevilen oyuncularının yer almış olduğu House of the Dragon bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

House of the Dragon 5.Bölüm izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

George R.R. Martin, HBO’nun “Game of Thrones” prequel serisi “House of the Dragon” ile bu yıl Amazcaon Prime Video’nun “The Lord of the Rings: The Rings of Power” içinde yaşanacak rekabetçi ruhunu gizlemiyor. “House of the Dragon”, 21 Ağustos’ta prömiyer meydana getirecek ve arkasından 2 Eylül’de, Prime Video’da “LOTR” lansmanı yapılacak. Her iki dizi de yeni bölümlerle aynı anda seyirci karşısına çıkacak.

Martin, tv izleyicilerinin daha oldukca destansı ve fantastik projeler izleyeceği için coşkulı olsa da “Dragon”ın “Rings”i yenmesini istiyor. Martin, Santa Fe Edebiyat Festivali’nde The Independent’a verdiği demeçte, “Yüzükler“e karşı “Ejderha Evi”! Bu cenkı kim kazcaanacak? Niçin daima bunu yapmak zorunda olduklarını bbilimselyorum. Ümit ederim, her iki şov de başarıya ulaşmış olur. Yeterince rekabetçiyim. Ümit ederim daha başarıya ulaşmış oluruz. Altı Emmy kazcaanırlarsa ki ümit ederim kazcaanırlar, ümit ederim yedi tane kazcaanırız fakat gene de, fantastik tür için iyidir. Türü oldukca seviyorum. Bilim-kurgu da seviyorum. Televizyonda daha oldukça program isterim.” dedi.

House of the Dragon Dizi Mevzusu

Game Of Thrones dizisinin spin-off projesi olan House of the Dragon, Targaryen Hanesi’nin öyküsünü mevzu ediyor. Game Of Thrones’da yaşanmış olanlamış olurdan 300 yıl ilkinsinin aktarılacağı dizi, George R. R. Martin’in Fire & Blood kitabından uyarlanıyor.

Yüzüklerin Efendisi hakkında mevzuşan Martin, “Bildiğiniz şeklinde bu birazcacık şaşırtıcı ve hayret verici bir antak kalma. Amazcaon, Tolkien’i satın aldı, yalnız aslına bakarsak kitapların aslabirini almadılar. “Yüzüklerin Efendisi”ni alfakatdılar, “Hobbit“i alfakatdılar, “Silmarillion”u bile alfakatdılar. “Farmer Giles of Ham” ya da “Leaf by” aldıklarını sanmıyorum fakat eklerini aldılar sanırım ve bununla ilgili bir İkinci Çağ öyküsi inşa ediyorlar. Bununla ilgili pek oldukca efsaneleşmiş var, bu yüzden ne yapmış olduklarını görmek şaşırtıcı ve hayret verici olacak.” dedi.

Leave A Reply