https://www.ekrandakiler.com/dusman-basina-16-bolum-25-haziran-2022-tek-parca-izle/4643/

0
Düşman Başına Hint Dizisi 16. Bölüm  İzle, Düşman Başına 16. Bölüm Full İzle, Düşman Başına 16. Bölüm Tek Parça İzle

Düşman Başına 16. Bölüm

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaşmış olduğu Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, öteki yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya… Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar.

Çocuklarını ve onların ailelerini denetlemek için uğraşan Shanti, küçüklere özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her söylediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar.

Öte taraftan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan akıllı, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine ulaştığında büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı içinde kalan Shivam, iyi mi bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alıyor.

Düşman Başına 16. Bölüm İzle

Düşman Başına İzle7

Leave A Reply