Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi – atv, 7 Ekim 2022 Cuma 21:30

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Hz. Muhammed: Tanrı’ın Elçisi – atv, 7 Ekim 2022 Cuma 21:30 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Hz. Muhammed: Tanrı’ın Elçisi, 7 Ekim 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Hz. Muhammed: Tanrı’ın Elçisi programını saat 21:30’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Abraha’nın fil ordusuyla Mekke’ye yönelişi, Efendimiz’in büyükbabası ve Kâbe’nin anahtarının sahibi Abdulmuttalib başta olmak suretiyle, tüm Mekke halkını tedirgin eder. Hem oğlunun emaneti gelinini hem Mekke’yi hem de Kâbe’yi gelecek felaketten koruması beklenen Abdulmuttalib; Abraha’ya bir tek, savaşmadan cenk ganimeti olarak almış olduğu otlak hayvanlarının iadesini istemeye gider.

Abraha’nın filleri Mekke’ye doğru bir adım dahi atmaz. Milyonlarca ebabil kuşu, Abraha’nın ordusunu taş yağmuruna meblağ. Bir ay sonrasında, Efendimiz’in doğumu gerçekleşir. O gece gökyüzünden yere nur inmiştir. Kabe’de putlar aniden yerle bir olmuştur. Tanrı’ın izniyle, koruması ihtiyaç duyulan emanet, bir tek Mekke’ye değil, tüm aleme rahmet olarak gönderilmiştir.

Hz. Muhammed: Tanrı’ın Elçisi, atv’de gösterilen ve 7 Ekim 2022 Cuma günü saat 20:00’da başlamış olan Nihat Hatipoğlu ile Mevlit Kandili Hususi adlı programdan sonrasında saat 21:30’da başlamış olacak.

Hz. Muhammed: Tanrı’ın Elçisi programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply