Ijin’i araştırıyorum! Çıkış Tarihi ve Konu Detayları

0

Reklamcılık

Hayranlar, suikastçılar grubu ile SW grubunun liderleri içinde neler bulunduğunu öğrenmek için son aşama heyecanlı. Ijin’in Youngho tarafınca şirkette meydana gelen birçok şey hakkında sual sorulması için çağrıldığı son gezide görüldü. Sadece soruşturmasına başlamadan ilkin, firmanın yöneticisinden bir telefon aldı ve ona tüm bu tarz şeyleri burada durdurmasını söylemiş oldu. Şu demek oluyor ki, oldukca fazla zamanınızı almadan, son olarak bölüm olan Paralı Asker Kayıt Bölüm 102 hakkında bilmenizde fayda olacak her şey burada.

Bir sonraki bölümde, hayranlar arkalarından neler döndüğünü öğrenecekler. Fakat Ijin bu tür eylemler fikrine sahipti. Sadece tüm bunlarla başa çıkmak gene de kolay olmayacaktır.

Paralı Asker Kaydı Bölüm 102

Paralı Asker Kaydı Bölüm 102: Sonrasında Ne Olacak?

Her zamanki benzer biçimde, kamuya açık alanda hiçbir başlık yada arsa detayı yok. Manhwalar söz mevzusu olduğunda, bu tür hikayeler nadiren masaya gelir. Şimdi, bölüm Ijin ve Youngho arasındaki konuşma ile açılacak. Adam, Ijin’e gerçek suçlunun kim bulunduğunu itiraf ettirmeye çalışacak. SW grubu içinde soruşturmalar devam ediyor ve büyükbaba, şirketinde bunların hiçbirinin olmasını istemiyor. Böylece torununu ara sıra tüm işleri durdurması için çağırdı.

Şimdi, Ijin’i mevzu hakkında bir şeyler konuşturmaya çalışacak. Fakat mc yapmış olduğu planlama hakkında tek bir kelime bile etmeyecek türden bir insan. 005 ile arası iyi olsa da ikisi de rakip gruplara sadıktır. Böylece, hikayede ortaya çıkan herhangi bir çatışmayı çözmeye çalışacaktı.

Paralı Asker Kaydı Bölüm 102

Önceki Bölüm Özeti!

Paralı Asker Kayıt Bölüm 101, gizmen 032 ile SW grubu hakkında kendilerine verilen görevi tartışarak başladı. Buradaki düşünce, şirkete yeterince acele sızabilmeleri için yerdeki tüm faaliyetlere göz kulak olmaktı. Fakat hem de SW’nin geçmişte şirkete sızmaya çalışan bir suikastçıyı aradığını da biliyorlar. Ijin, meslektaşlarından birinin buna dahil olması ihtiyaç duyulan bir alan kişi bulunduğunu doğruladı.

Şimdi, hedefin yakında geleceği mesajını alıyorlar. Ondan sonra Bay Youngho, büyükbabasından kendisine kastedilmemesi ihtiyaç duyulan çizgileri geçmemesini söyleyen bir telefon aldı. Sadece Youngho, bu adımı atmazsa SW’nin düşeceğini iddia etti. Bölüm, Youngho’nun başkanın bunu iyi mi öğrendiğini düşünmesiyle sonlandı.

Paralı Asker Kaydı Bölüm 102

Paralı Asker Kaydı Bölüm 102: Çıkış Zamanı

Manhwa’nın son bölümlerinde herhangi bir ara verilmeyecektir. Paralı Asker Kayıt Bölüm 102, hafta sonu ara vermeden yayınlanacak. Bölümün son gösterim zamanı 17 Eylül 2022 olacak. Hayranlar manhwa’nın tüm bölümlerini bir tek Naver, Webtoon ve Kakaopage’in resmi sayfalarında yakalayabilecekler. Ve bununla ilgili tüm güncellemeleri buradan almak için Anime Daily’ye göz atın.

Reklamcılık

Leave A Reply