İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu – FOX, 1 Aralık 2022 Perşembe 07:15

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu – FOX, 1 Aralık 2022 Perşembe 07:15 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen haber programı İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu, 1 Aralık 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu programını saat 07:15’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Spordan, sıcak haberlere, hava durumundan ekonomiye, gündem yaratacak röportajlar, garip öyküler Çalar Saat’te.

Bu haber programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu, FOX’de gösterilen ve 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 06:00’da süregelen Şevkat Yerimdar isminde programdan sonrasında saat 07:15’te başlamış olacak.

İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu programının yayını, 10:00’da gösterilen Iktisat Arası isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply