İmkansız Aşk Kitabı PDF indir

0

İmkansız Aşk Kitabı PDF

Kitap adı İmkansız Aşk olan ve birden fazlaca kitap sever vasıtasıyla aranan İmkansız Aşk kitabını siz kıymetli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Ilk olarak İmkansız Aşk kitabını PDF indirmeden ilkin sizlere İmkansız Aşk kitabı ile ilgili bir kaç data verelim…

İmkansız Aşk Özet

İmkansız Aşk kitabının yazarları Hasan Öztoprak olan ve 174 sayfalık kitap 2012 senesinde Aşk kategori bölümünde yerini almıştır.

İmkansız Aşk PDF indir

İmkansız Aşk kitabını yazımızın alt bölümünden İmkansız Aşk PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza veya telefonunuza İmkansız Aşk kitabını indirebilirsiniz.

İmkansız Aşk, Türk edebiyatında bir ilk. Hiçbir kitap ve yazarı okurunun sıcak ve sadık gölgesinin yokluğuna bu kadar uzun vakit dayanamadı. İmkansız Aşk ilk yayımlandığında (2003) aniden 7 baskıya erişerek fenomen haline geldi. Aradan geçen onca yıl bu eserin mazisini bile bir romana çevirdi adeta. Türk edebiyatından bir “İmkansız Aşk” geçti adeta. Neredeyse on yıl sonrasında bu kitabı tekrardan yayınlarken, ardında günümüze kadar günlük yaşamımızın televizyondan müziğe kadar bitçok ortamında yol açmış olduğu, esin verdiği eserleri yahutyınları da hatırlatmakta yarar göze çarpıyor. Efsaneleşmiş aşk, efsaneleşmiş roman “İmkansız Aşk” işte geri döndü. Artık onun tüm zevklerini tatma, tekrardan okuma ve aşkı anlama zamanı…

“Hayır, bu aşk olması imkansız, yalnızca aşk olması imkansız. Aşkın üstünde bir şey olmalı; halen tanımlanmamış, adı konulmamış bir şey. Sevdiğim bir fazlaca insandan günlerce, aylarca uzak kaldığım oldu, bu denli bir hasret büyümemişti içimde. Ondan ayrıldığım günden bu yana midemin ortasında oturan bir kütle her gün beni büyüye büyüye kuşattı. Aklımdan bir an, bir saniye bile çıkmıyor, onu deli benzer biçimde düşünüyorum. Ona bir şey olacak korkusu öyleki bir yapıştı ki, ne yapsam kurtulamıyorum bu korkudan.”

Öztoprak’ın İmkânsız Aşk kitabı, bu tutkulu hastalığı (ilişki bağımlılığı), tek başına ve aşağı yukarı eksiksiz olarak sergilemektedir.

Prof. Dr. Ahmet Çelikkol, Ünlem Sanat Dergisi, Nisan 2004

İmkansız Aşk Kitabı PDF

pdf indirme butonu

Leave A Reply