İmkansız Olasılık – TRT 1, 20 Kasım 2022 Pazar 13:25

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? İmkansız Olasılık – TRT 1, 20 Kasım 2022 Pazar 13:25 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi İmkansız Olasılık, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. İmkansız Olasılık programını saat 13:25’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Matematik öğretmeni Tarık, karşılaşmış olduğu İmkansız Olasılık denebilecek vakalara rağmen umudunu asla kaybetmeden aynı yolda ilerler. Bonzai belasına tutulmuş sürüklenip giden öğrencilerine birer kıymet olduklarını onları kazanarak gösterir. Her insanın umudunu kestiği bu öğrenciler Abdullah, Fatma, İsmail, Reis ve daha birçoğu öğretmenleri Tarık yardımıyla kendilerinin farkına varırlar. Bir matematik öğretmeni yalnızca matematik dersi vermenin ötesine geçer ve onların adeta yaşam dersinden geçmelerini sağlar.

İmkansız Olasılık, TRT 1’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 13:00’te süregelen Hayallerinin Ardında isminde programdan sonrasında saat 13:25’te başlamış olacak.

İmkansız Olasılık programının yayını, 15:50’de gösterilen Turgay Başyayla ile Leziz Tavsiye isminde yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply