İnadına Aşk – FOX, 10 Eylül 2022 Cumartesi 05:30

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için İnadına Aşk – FOX, 10 Eylül 2022 Cumartesi 05:30 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi İnadına Aşk, 10 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. İnadına Aşk programını saat 05:30’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve hovarda patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle adım atar.

Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle süregelen öykü, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Fakat aslolan cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!

İnadına Aşk, FOX’de gösterilen ve 10 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 04:30’da süregelen Bay Yanlış isminde programdan sonrasında saat 05:30’da başlamış olacak.

İnadına Aşk programının yayını, 08:30’da gösterilen Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply