İnadına Aşk – FOX, 14 Eylül 2022 Çarşamba 06:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için İnadına Aşk – FOX, 14 Eylül 2022 Çarşamba 06:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi İnadına Aşk, 14 Eylül 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. İnadına Aşk programını saat 06:00’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve hovarda patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle adım atar.

Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlamış olan öykü, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Fakat aslolan cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!

İnadına Aşk, FOX’de gösterilen ve 14 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 04:15’te başlamış olan Bay Yanlış adlı programdan sonrasında saat 06:00’da başlamış olacak.

İnadına Aşk programının yayını, 08:00’de gösterilen İlker Karagöz ile Çalar Saat adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply