İnatçı – TRT 1, 19 Kasım 2022 Cumartesi 14:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi İnatçı, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. İnatçı programını saat 14:00’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Bayram köyün en inatçı kişisi diye bilinmektedir. Karşı köyden bir kıza aşıktır ve devamlı Zeynep’i istesin diye annesini gönderir. Her seferinde de reddedilir. Bu sırada köye şehirden bazı varlıklı adamlar gelir ve köy arazisini kullanıp yapınak sahasına döndürmek istediklerini, bunun içinde köylülerin arsalarını onlara satmaları icap ettiğini söylerler. Köylüleri ikna etmek için ellerinden geleni yaparlar fakat Bayram’ı kandırmakta oldukça zorlanacaklardır.

İnatçı, TRT 1’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 10:55’te süregelen Yürek Çıkmazı adlı programdan sonrasında saat 14:00’te başlamış olacak.

İnatçı programının yayını, 15:55’te gösterilen Alparslan: Büyük Selçuklu adlı program başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply