İNG Bank Pos Komisyon Oranları Ne Kadar 2022

0

İNG Bank Pos Komisyon Oranları Ne Kadar 2022 İNG Bank pos komisyon oranları her yıl olduğu benzer biçimde pos sahipleri için 2022 sıralaması KOBİ’ ler ve esnaflar adına listeyi yayınlamıştır. Günümüzde pos kullanıcıları için tüm bankaların pos komisyon oranları vardır. Buna istinaden  İNG pos oranları 2022 sıralaması vardır. Bu oranlar ve listeler ile beraber pos sahipleri ödemelerini ücretlere bağlı olarak daha kolay eğitim ederler.

İNG Bank Pos Oranları 2022 Nedir?

İNG pos komisyon oranları 2022 pos aleti sahipleri için tutarlara bağlı olarak çeşitli seçeneklerle sunulur.  İNG durağan(durgun) ücretli poslar da çoğu zaman ertesi gün ödemeli pos, blokeli pos ve taksitli pos benzer biçimde çeşitler ve ödeme şekilleri vardır. İNG indirimli pos komisyon oranlarında firmalar minik bir işletmeyse ve aylık pos çekim tutarınız 3.000 TL’yi aşmayan çekimler oluyorsa kullanılır.

Ek olarak minik işletmeler olan bakkal, manav, kuruyemiş, büfe, kafe, minik çaplı yiyecek ve içecek satan işyerleri  İNG Bank pos kesintileri için bu pos cihazlarını kullanabilir. İNG Bank pos aleti komisyon oranları 2022 ile büyük ve minik işletmeler oranların düşük olmasından dolayı bu ürünü daha fazlaca tercih eder.

Bununla beraber pos kullanımlarında İNG Bank pos oranları 2022 için büyük işletmeler de aylık pos tutarı 50.000 TL şeklinde olabilir. Bu işletmeler de İNG başlangıç pos ürününü kullanmalıdır. İNG pos hesaplamalarında ilk olarak aylık çekim tutarı, Aylık pos aleti tutarı ve öteki ek ücretler baz alınır. Buna istinaden alt limit olan 0 – 3.000 TL Arası Çekimlerde aylık pos tutarı 40 TL şeklindedir.

İNG Bank pos aleti komisyon oranları 2022 için öteki ek ücretler de Mobil Pos için 75 TL, Yazarkasa Pos için 65 TL aylık ek ücret şeklide olacaktır. Üst limit olarak da 0 – 50.000 TL Arası Çekim tutarlarında Mobil Pos için 75 TL ücret oluşur. Bununla beraber Yazarkasa Pos için 65 TL aylık ek ücret oluşur. Bloke gün sayısı 40 gün şeklinde gerçekleşir.

İNG Bank pos komisyon oranları 2022 yılına ilişkin seçenekleri için KOBİ’ lere hususi sunulan İNG KOBİ Dijital uygulaması indirilmeli ve üyelik oluşturulmalıdır. Bununla beraber kişiler ve firmalar avantajlardan yararlanabilir. Hem de pos aleti üyeliklerinde İNG Business kart başvurusu yapılarak 5.000 TL harcamalar da İNG Bank pos komisyon oranı %1,09 olarak avantajlı hale gelecektir.

İNG Bank Pos Başvurusu Nasıl Gerçekleşir?
İNG Bank Pos Başvurusu Iyi mi Gerçekleşir?

İNG Bank Pos Başvurusu Iyi mi Gerçekleşir?

Pos aleti sahibi olmak isteyen firmalar İNG Bank pos başvurusu yapmak için ilk olarak en yakın İNG şubesine müracaat yapmalıdır. Buna istinaden bankada ticari hesap açtırılmalıdır. Sonrasında   POS başvurusu yapabilmek için şirkete ilişkin vergi levhanızın olması zorunludur.   Kişiler yazarkasa pos talep ederlerse yazarkasaların İNG banka uyumlu olması zorunludur.    

İNG Bank POS Başvuru Yapmak İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?
İNG Bank POS Müracaat Yapmak İçin Lüzumlu Evraklar Nedir?

İNG Bank POS Müracaat Yapmak İçin Lüzumlu Evraklar Nedir?

Kişilerin, firmaların ve esnafların İNG Bank pos başvurusu yapması için bazı lüzumlu evrakları temin etmesi gereklidir. Bilhassa bu evraklar kişi firmalarına ve tüzel şirketlere nazaran değişen evraklardır. Kişi  firmalarının pos başvurularında istenen evraklar firmaya ilişkin

Ilk olarak T.C Kimlik Kartı yada Nüfus Cüzdanı ibraz edilmelidir. Ek olarak firmaya ilişkin resmi bilgiler olan vergi levhası, noter tasdikli imza beyannamesi bankaya verilmelidir.

Müracaat başka biri tarafınca vekâleten yapılacaksa noterden alınmış vekâletname ibraz edilmelidir. Sonrasında şirkete ilişkin oda kayıt yada etkinlik belgesi bankaya ibraz edilmelidir. Tüzel kişilikler ise pos başvurusunda şirket adına müracaat meydana getirecek kişinin T.C Kimlik Kartı/Nüfus Cüzdanı ilk belgelerdendir. Sonrasında firmanın resmi evraklarından olan vergi levhası, Tecim Sicil Gazetesi ile şirket resmen bildirilmelidir. Ek olarak Noter Tasdikli İmza Sirküleri, Tecim Sicil Yetki Belgesi benzer biçimde evrakları temin etmelidir. Bununla beraber ilave olarak Vekâleten başvurularda şirket tarafınca noter kanalınca verilmiş vekâletname bankaya ibraz edilmelidir.

İNG Bank POS Destek Hattı İle Pos Yardımları Nedir?

İNG Bank pos destek hattı numarası ile kişiler birçok pos işlemi yapabilir. Buna istinaden destek hattı 0850 222 0 767 numarası ve servisleri şeklindedir. İNG pos destek hattı üstünden kişiler güvenli bir halde pos kurulum ve kullanımı, pos arıza bildirimi, pos kampanyaları hakkında data alabilirler. Ek olarak pos emek harcama koşullarına ulaşabilir. Bu işlemler için ilk olarak pos aleti sahiplerinin İNG Bank üye işyeri olarak kayıtlı olması zorunludur. 

Leave A Reply