İSPARK İş Başvurusu Iyi mi Yapılır

0

single-image

İSPARK iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Sosyal Yardım Haberleri
2005 senesinde kurulan İSPARK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ortaklığı ile kurulmuş bir yapılanmadır. Amacı güvenli ve güler yüzlü hizmet vermek olan bu yapılanma yardımıyla, İstanbul’da, büyük seviyede park problemi ortadan kalkmıştır. Park etme kültürünün geliştirilmesi ve sürücülerin daha güvenli bir halde araçlarını yönetebilmesi amacıyla kurulan bu sistem yardımıyla, kattan oluşan, kapalı ya da açık otopark sayısı her geçen gün birazcık daha artmaktadır.
Kent içinde park etmeyi oldukça daha kısa sürelere çekmek ve uzun soluklu park ihtiyacı için trafikten uzak, güvenli ve konforlu alanlara yönlendirmek amacını güden bu sistem, binlerce çalışanı ile beraber büyümeye devam ediyor. Akıllı bisiklet, park et ve devam et, tekne park ve heliport şeklinde hizmetleri olan İSPARK, çaycıdan temizlik personeline, valeden güvenliğe kadar pek oldukça alanda personel alımı halletmeye hazırlanıyor. İşte İSPARK iş başvurusu mevzusunda merak ettikleriniz.
İSPARK İş İlanlarıİSPARK İş İlanları
İSPARK İş İlanları
Azca ilkin de belirttiğimiz şeklinde İSPAK bir İstanbul Büyükşehir Belediye’si iştirakidir. Dolayısıyla bu yapılanmaya müracaat yapmak için https://kariyer.ibb.istanbul/ adresini ziyaret etmek gerekmektedir. İşçi ve işyar kadrolarına alım yapmayı sürdüren İSPARK, ilköğretim, lise, lisans ve lisans üstü alımlarına devam ediyor. Meydana getirilen başvurular kurumun İnsan Kaynakları havuzunda birikir ve sonrasında müracaat süreci adım atar. Şartları taşıyan adaylar görüşmeye çağrılarak eleme süreci devreye girer. Başvuruları pozitif yönde sonuçlanan adaylar ise kısa bir eğitim sürecinin peşinden iş başı yapmaktadır.
İSPARK Hangi Alanlarda Alım Yapıyor
İSPARK bir otopark işletmesi olduğundan normal olarak en oldukça alımı da bu yönde yapıyor. İSPARK iş başvurusu yapmak isteyenler için aşağıdaki pozisyonlarda alımların çoğunlukla yapıldığını söylemek mümkün. Bu alanlar ise şu şekilde;
Gişe çalışanı,
Otopark görevlisi,
Güvenlik görevlisi,
Tahsilat çalışanı,
Destek personeller,
Bu alanlarda çalışmak isteyenlerin ilgili linkten iştirakler kısmına yetişmesi ve kendilerinden istenilen formu doldurması gerekmektedir.
İSPARK Personel Alımı
İSPARK Personel Alımı

İSPARK Personel Alımı

İSPARK kadro alımında son aşama duyarlı davranmaktadır. Bunun sebebi de hizmete doğal tutulan kişilere oldukça büyük kıymet verilmesidir. BU nedenle İSPARK eleman açığı vermek durumundadır. Büyük bir şirket olarak pek oldukça kişiye kapısını açmıştır. Müracaat yapmak da oldukça kolaydır. İşçi alımında oldukça titiz davranılacağını da belirtmek gerekir.

İSPARK İletişim Detayları

İSPARK İletişim detayları aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Yaman evler Mahallesi, Alemdağ Caddesi, Karacabey Sokak No: 4, Ümraniye/İSTANBUL
  • Telefon: 0216 635 00 00
  • Faks: 0216 635 00 83
Leave A Reply