İstegelsin Bayilik Şartları ve Güncel Franchise Bedeli!

0

Son yıllarda milyonlarca insan, market alışverişlerinde dijital market sistemini kullanıyor. Bu mevzuda şimdilerde oldukca popüler olan online alışveriş sistemine sizde sermayenizi yatırmak ister misiniz? Paranızı katlamak için size istegelsin bayilik fikrini aktarmak isterim.

İstegelsin bayilik yardımıyla birikmiş sermayenizi kısa süre içinde katlamanız mümkün. Kendi işinizin patronu olma fikrine sıcak bakıyorsanız bu markanın bayisi olmak kesinlikle size kazanç sağlayacak.

Bu yazımda sizlere istegelsin bayilik şartlarını madde madde açıklayacağım. Ek olarak İstegelsin franchise bedelini öğrenince kesinlikle bayilik almak isteyeceksiniz. Merakınızı gidermek için istegelsin bayilik ayrıntılarına geçelim…

İstegelsin Hakkında

İstegelsin bayilik

İstegelsin bayilik detaylarına geçmeden ilkin çalışacağınız şirket hakkında merak ettiğiniz detayları aktarmak isterim. 2019 senesinde internet sektörüne katılan istegelsin.com sitesi Yıldız tüm ortaklık tarafınca kuruldu.

Şuan içinde 7.000 ‘den fazla ürün çeşidi barındıran istegelsin sitesi, müşterilerin sipariş verdiği dakikadan itibaren 30 dakika içinde siparişi teslim etmesiyle birçok insanoğlunun dikkatini çekiyor. Üstelik süpermarket fiyatlarıyla aynı fiyat etiketlerine haiz.

Tüm bunların yanı sıra manav ve şarküteri ürünleri şeklinde kırılgan ürünler için soğutmalı araçlarla dağıtım yapılıyor. İstegelsin ‘in etken olarak 4 milyona yakın üyesi var.

Her geçen gün artmaya devam eden satın alan portföyünde siz de para kazanmak ister misiniz? Bunun için bazı şartlara uyuyor olmanız gerekiyor. İşte bilmenizde fayda olan o şartlar.

Ek olarak istegelsin bayilik haricinde en karlı öteki bayilikleri öğrenmek için Finansko web internet sitemizdeki ilgili yazımızı incelemeyi ihmal etmeyin!

İstegelsin Bayilik Şartları

İstegelsin bayilik
İstegelsin bayilik

İstegelsin hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrendikten sonrasında gelelim istegelsin bayilik şartlarına. Bu mevzuda merakınızın bir fazlaca fazla bulunduğunu tahmin edebiliyorum.

Bu yüzden sizlere zaman kaybetmeden istegelsin bayilik alabilmek için hangi şartlara haiz olmanız icap ettiğini aktarmak isterim. İşte istegelsin bayilik şartları:

 • İstegelsin bazı hedefler sunar. Sunmuş olduğu temel hedefleri anlamış olmanız ilk şarttır.
 • İstegelsin bayilik için bir bayilik bedeli ödemeniz gerekir.
 • Bayilik için yüksek bir ana para ayırabilirseniz, daha kalabalık bölgelerde daha büyük depolarla çalışabilirsiniz.
 • İstegelsin şirket yetkilileriyle görüşürken sunacağınız iş planının onay alması gerekir.
 • Güler yüz ve satın alan memnuniyeti istegelsin firmasının marka olarak en mühim şartıdır.
 • Firmanın belirlediği ürünleri anlaştığınız şekilde satmanız gerekiyor.

Ne olursa olsun göz atmanızı tavsiye ederim: Komagene bayilik şartları

İstegelsin Bayilik Maliyeti

İstegelsin bayilik

İstegelsin bayilik şartlarının size uyduğunu düşünüyorsanız gelelim istegelsin bayilik almak için ne kadar karşılık ödemeniz gerektiğine. İstegelsin franchise bedelini inanırım siz de merak ediyorsunuzdur.

Birikmiş sermayesini arttırmak isteyenlerden biriyseniz kesinlikle istegelsin bayilik fikrine sıcak bakmanızı tavsiye ederim. Kendi işinizin patronu olmak ve hazır milyonlarca müşteriye haiz olmak için 75.000 TL‘yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Doğal olarak bir mevzuda sizi uyarmam gerekiyor. Siz istegelsin firmasıyla anlaşırken belirlediğiniz şartlar, açacağınız dükkan şeklinde mühim etkenler de maliyetinizde değişikliğe sebep olabilir.

Bu yüzden tüm giderleriniz ve çalışanlarınızın giderleri göz önüne alındığında başlangıçta 100.000 TL150.000 TL arası sermayenizin olmasında yarar var. İstegelsin bayilik vereceği kişilerde ilk olarak bayilik bedeli ödeme şartını arar. Peki istegelsin karşılığında ne şeklinde avantajlar sunuyor?

İstegelsin Bayilik Avantajları

İstegelsin bayilik

İstegelsin maliyeti göz önüne alındığında bu bedelin karşılığında ne kazanacağınızı madde madde sizlere sunacağım. Son günlerde Getir bayilik şartları kadar araştırılan istegelsin bayilik alırsanız avantajlarınızın neler olacağını görünce kesinlikle bu işe “evet!” diyeceksiniz.

İstegelsin bayilik avantajlarınız şu şekilde olacak:

 • İstegelsin bayilik TV ve İnternet reklam ve tanıtımlarınızı üstlenir. Siz herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.
 • İstegelsin şeklinde güvenilir bir markanın bayiliğini aldığınız için milyonlarca satın alan portföyünüz olur.
 • Bu kadar yüksek satın alan portföyüne haiz olduğunuz için kazancınız da bir o denli fazla olacak.
 • İstegelsin’in kendi şirketi size açılış esnasında eğitimden bölge korumasına kadar birçok alanda destek olmaya devam eder.

İstegelsin Bayilik Kazancı

İstegelsin bayilik
İstegelsin bayilik

Uygun fiyatlarıyla milyonlarca vatandaşın dikkatini çeken online alışveriş sitesi istegelsin bayilik hakkında gelelim en dört gözle beklenen probleminin yanıtını bulmaya. İstegelsin bayilik aldığınız vakit aylık kazancınızın ne kadar olacağına bakalım.

Sadece şu mevzuda da sizi uyarmam gerekiyor. Kazancınız sizin harcamanıza, yatırımınıza gore değişim izah edebilir. Size averaj aylık kazanacağınız miktarı sunacağım.

 • İstegelsin ile anlaşmanız doğrultusunda % kaç kar alacaksanız kazancınız ona gore şekillenecektir.
 • Sadece averaj 65.000 TL kazancınız olur.
 • Bu kazancı çalışanlarınıza ve şirket giderlerinize harcadığınızda net kazanç 20.000- 30.000 TL olacaktır.
 • Bu da başlangıçta harcadığınız sermayenizi oldukca kısa sürede geri kazanacağınız anlamına gelir.

Yüksek kar elde edeceğiniz bir iş arıyorsanız kesinlikle istegelsin bayilik fikrini göz önünde bulundurmalısınız. Peki İstegelsin bayilik için iyi mi başvuruda bulunabiliriz.

Mühim!

İstegelsin bayilik almak isteyenlere mühim bir ayrıntıyı açıklamak isterim. İstegelsin 81 ilde de hizmet veren bir şirket. Bu yüzden hangi ilde yaşarsanız yaşayın istegelsin bayilik alabilirsiniz.

İstegelsin Bayilik Müracaat Süreci

İstegelsin bayilik

İstegelsin bayilik almaya karar verdiyseniz müracaat sürecine bir göz atalım. İstegelsin bayiliğine başvurmak için birkaç seçeneğiniz olacak. O seçenekler şu şekilde:

 • İlk olarak İstegelsin web sitesinde bulunan giriş yap butonundan üye olarak lüzumlu detayları girmeniz gerekiyor. Peşinden site üstünden şirket yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.
 • Bir öteki seçeneğiniz ise ik@istegelsin.com e- posta adresinden mail göndererek bayilik başvurusu yapabilirsiniz.
 • Bir öteki seçenek olarak 0850 255 17 17 numaralarını arayarak İstegelsin satın alan temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.
 • App Store ya da Google Play üstünden uygulamayı indirerek siz de müracaat yapabilirsiniz. Müracaat sonrasında sizlere kısa sürede dönüş yapılarak data verilecektir. 4 seçenekte de İstegelsin bayilik ile ilgili detaylı data alabilir yada başvuruda bulunabilirsiniz.

Birikmiş sermayesini katlamak isteyenler için en uygun seçeneklerinden kabul edilen istegelsin bayilik hakkında merak edilenleri sundum. Bu yazının sonunda istegelsin bayilik maliyetinizin ne kadar olacağını kolayca öğrenebilirsiniz.

Ek olarak istegelsin bayilik aylık kazancınızın ne kadar olacağını görünce kesinlikle siz de istegelsin bayilik almak isteyeceksiniz. İstegelsin bayilik hakkında aklınıza takılan öteki sorular için yazının sonunda bulunan YORUM kısmında buluşabiliriz…

Öteki bayilikler hakkında detaylı data almak ister misiniz? Size önereceğim bir öteki seçenek olan b-fit bayilik hakkında tüm detaylı bilgilere Finansko web internet sitemizden ulaşabilirsiniz…

Leave A Reply