Oyun dünyasında rekabet kaldığı yerden devam ediyor. Yepyeni oyunlar piyasadaki yerlerini almaya devam ederken mevcut oyunlarda aldığı güncellemeler ile oyuncularına eğlenceli dakikalar yaşatmaya çalışıyorlar. Birbirinden farklı oyunlar her hafta satış listelerinde boy gösterirken şu sıralar It Takes Two isimli kooperatif macera oyunu gündemden düşmez oldu. Oldukça yüksek satış adedine ulaşan başarılı yapım konsol ve bilgisayar platformunu kasıp kavuruyor.

Mart 2021 yılında konsol ve bilgisayar platformu için lansmana çıkan It Takes Two günümüzde epey geniş bir kitle tarafından oynanıyor. Çevrimiçi olarak gerçek zamanlı bir şekilde oynanabilen yapım, dünyanın dört bir yanından oyuncuları buluşturuyor. Steam üzerinde ‘son derece olumlu’ olarak ifade edilen başarılı oyun milyonlarca adet kopya sattı.

It Takes Two, 5 Milyondan Fazla Kopya Sattı!

Günümüzde hem konsol hem de bilgisayar platformunda oynanan yapım, 5 milyondan fazla kopya satarak büyük bir başarıya imza attı. 12 farklı dil seçeneği ile oynanan oyun, Türkçe dil desteğini bünyesinde bulundurmasa da ülkemiz oyuncuları tarafından da ilgiyle oynanıyor. Oyunculara kusursuz bir ortak oynama deneyimi de sunan yapım, eğlenceli ve karmaşık yapısı ile oyunculara sürükleyici bir deneyim sunuyor.

Bugün yabancı basında yayınlanan detaylara göre oyun Mart 2021’den bugüne kadar 5 milyondan fazla kopya satmayı başardı. Evrensel hikayesi ile hem konsollar da hem de bilgisayar platformunda oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran yapım, bünyesinde birbirinden farklı karakterlere de yer veriyor. Aksiyon ve gerilim yüklü yapısı ile milyonlara ulaşmaya devam eden yapım, güncellemeler almaya devam edecek.

Hazelight oyun stüdyosu tarafından geliştirilen yapım şu sıralar Steam üzerinde de indirimli fiyat etiketi ile satışlarına kaldığı yerden devam ediyor. Şu sıralar yüzde 50 indirimli olarak satışlarına devam eden yapım, 11 Şubat’ta indirim fiyatını kaldıracak.Site Adresi:

Bir cevap yazın