İyilik 10.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

İyilik 10.Bölüm 2.Fragmanı ile Cuma akşamı FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm edecek. İyilik 10.Bölüm özetini hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde İsmail Demirci ve Hatice Şendil benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu İyilik bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

İyilik 10.Bölüm 2.Fragmanı

İyilik dizisinin 10.bölüm özeti oku Fox TV. İyilik dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Koray’ın Neslihan’ı gerçeklerle yüzleştirmesi Neslihan’ın sigortalarını attırır. Murat’tan tfakatmen kurtulmaya kabul eden Neslihan, onu evlatlarından ve tüm ortaklıkden uzaklaştırmak ve beş parasız bırakmak için Damla’ya bir antak kalma teklif eder. Damla, Murat’ı elde yazcaınsallmek için Neslihan’ın teklifini kabul edip Murat’a ihanet edecek midir? Murat ise kendini sağlfakat almak için esasen özgütanelik olan Şahika’dan tfakatmen kurtulma planlamış olurına ve Sinan’ı da Neslihan ve Şahika’dan uzaklaştırıp kendi tarafına çekme planlamış olurına adım atar.

Sinan’ın Damla’yı kız dostı olarak Neslihan’ın evine yemeğe getirmesi hem Neslihan’a hem Murat’a büyük bir şok olur. Sadece Sinan’ı kullanarak Neslihan’ın Murat’tan ayrılmasına sebep olmak isteyen Damla’nın planı ters teper ve Neslihan, Damla’ya direnme onu kendi tuzağına tutsak eder. Damla’yı Sinan’la beraber görmeye tahammül edemeyen Murat ise ikisinin evlenmesine engel olabilmek için son kozunu oynar. Murat’ın sürprizinin Şahika başta olmak suretiyle her insanoğlunun üstünde büyük bir etkii olacaktır…

İyilik Dizi Mevzusu

İyiliği yalnız iyiler anlamış olur, fenalüğü tamamımız! çarpıcı sözıyla dikkat çeken yeni dizi Medyapım tarafınca Fox TV için hazcaırlandı. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ü görmüş olduğumüz yapımda eşinin şirketnınde CEO olan Zirve’un ihanetle sınanmış olduğu müthiş bir öykü ekranlamış olurdaki yerini alacak. Başarı göstermiş oyuncular İsmail Demirci (Zirve) ve Hatice Şendil’i (Ceyda) çift olarak izleyeceğimiz dizide Ceyda’nın komşusu olan ve öyküde kilit bir rol üzerine alan Damla karakterine ise Sera Kutlubey yaşam verecek. Meşhur oyuncu Perihan Harp’ın da ekibinda yer almış olduğu dizi için geri sayım başladı.

Leave A Reply