İyilik 10.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere İyilik 10.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak İyilik 10.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

İyilik 10.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. FOX TV vizyonunda büyük coşkula izlenen İyilik dizisinin yeni kısmı 16 Eylül Cuma akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde İsmail Dkomutci ve Hatice Şendil şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu İyilik bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

İyilik 10.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

Yeni Bölüm Özeti

Koray’ın Neslihan’ı gerçeklerle yüzleştirmesi Neslihan’ın sigortalarını attırır. Murat’tan tfakatmen kurtulmaya kabul eden Neslihan, onu evlatlarından ve tüm ortaklıkden uzaklaştırmak ve beş parasız bırakmak için Damla’ya bir antak kalma teklif eder. Damla, Murat’ı elde yazcaınsallmek için Neslihan’ın teklifini kabul edip Murat’a ihanet edecek midir? Murat ise kendini sağlfakat almak için aslına bakarsan özgütanelik olan Şahika’dan tfakatmen kurtulma planlamış olurına ve Sinan’ı da Neslihan ve Şahika’dan uzaklaştırıp kendi tarafına çekme planlamış olurına adım atar.

Sinan’ın Damla’yı kız arkadaşı olarak Neslihan’ın evine yemeğe getirmesi hem Neslihan’a hem Murat’a büyük bir şok olur. Sadece Sinan’ı kullanarak Neslihan’ın Murat’tan ayrılmasına sebep olmak isteyen Damla’nın planı ters teper ve Neslihan, Damla’ya direnme onu kendi tuzağına tutsak eder. Damla’yı Sinan’la beraber görmeye tahammül edemeyen Murat ise ikisinin evlenmesine engel olabilmek için son kozunu oynar. Murat’ın sürprizinin Şahika başta olmak suretiyle her insanoğlunun üstünde büyük bir etkii olacaktır…

İyilik Dizi Mevzusu

İyiliği yalnız iyiler anlamış olur, fenalüğü tamamımız! çarpıcı sözıyla dikkat çeken yeni dizi Medyapım tarafınca Fox TV için hazcaırlandı. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ü görmüş olduğumüz yapımda eşinin şirketnınde CEO olan Zirve’un ihanetle sınanmış olduğu müthiş bir öykü ekranlamış olurdaki yerini alacak. Başarı göstermiş oyuncular İsmail Dkomutci (Zirve) ve Hatice Şendil’i (Ceyda) çift olarak izleyeceğimiz dizide Ceyda’nın komşusu olan ve öyküde kilit bir rol üzerine alan Damla karakterine ise Sera Kutlubey yaşam verecek. Meşhur oyuncu Perihan Harp’ın da ekibinda yer almış olduğu dizi için geri sayım başladı.

Leave A Reply