İyilik 11.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

İyilik 11.Bölüm 2.Fragmanı ile Cuma akşamı FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm edecek. İyilik 11.Bölüm özetini hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde İsmail Dkomutci ve Hatice Şendil benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu İyilik bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

İyilik 11.Bölüm 2.Fragmanı

İyilik dizisinin 11.bölüm özeti oku Fox TV. İyilik dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Damla şirkete adımını atar atmazca ilk fırsatta Murat’a yakınlaşmaya çalışır. Murat, Neslihan’la ilişkilerine yeni bir talih verdiklerini söylekiyince Damla yıkılır ve Murat’a Neslihan’ın mütevazcaıce kendisinden intikam almak için onu zorla öpmüş olduğunü, gittikleri restoranın adresini ona Koray’ın verdiğini, Koray’la iş birliği içinde olan Neslihan’ın bunu mütevazcaıce Damla’nın ikisini öpüşürken görmesi için yapmış olduğun söylekir fakat Murat’ı ikna edemez. Bu sırada Neslihan, Murat’a yakın durarak onun güvenını kazcaanmaya iş koşturmacasındadır ve bu yolla anasınin yargılanmış olduğu davanın düşmesini sağlayacak kanıtleri elde etmeyi fakatçlfakatktadır. Murat’ın şirketnın elindeki en kıymetli arsasını sattığını öğrenen Neslihan Necati’yle iş birliği yapar. Neslihan’ın planı byücenduğunu özetleyen Damla derhal Murat’ı durumdan haberdar eder. Neslihan’ın gerçek yüzünü sonunda Murat’a gösterebbilimselş olduğuni düşünen Damla’yı finalde büyük bir sürpriz beklemektedir.

Koray’ın Neslihan’ı gerçeklerle yüzleştirmesi Neslihan’ın sigortalarını attırır. Murat’tan tfakatmen kurtulmaya kabul eden Neslihan, onu evlatlarından ve tüm ortaklıkden uzaklaştırmak ve beş parasız bırakmak için Damla’ya bir antak kalma teklif eder. Damla, Murat’ı elde yazcaınsallmek için Neslihan’ın teklifini kabul edip Murat’a ihanet edecek midir? Murat ise kendini sağlfakat almak için aslına bakarsanız özgütanelik olan Şahika’dan tfakatmen kurtulma planlamış olurına ve Sinan’ı da Neslihan ve Şahika’dan uzaklaştırıp kendi tarafına çekme planlamış olurına adım atar.

İyilik Dizi Mevzusu

İyiliği yalnız iyiler anlamış olur, fenalüğü tamamımız! çarpıcı sözıyla dikkat çeken yeni dizi Medyapım tarafınca Fox TV için hazcaırlandı. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ü görmüş olduğumüz yapımda eşinin şirketnınde CEO olan Zirve’un ihanetle sınanmış olduğu müthiş bir öykü ekranlamış olurdaki yerini alacak. Başarı göstermiş oyuncular İsmail Dkomutci (Zirve) ve Hatice Şendil’i (Ceyda) çift olarak izleyeceğimiz dizide Ceyda’nın komşusu olan ve öyküde kilit bir rol üzerine alan Damla karakterine ise Sera Kutlubey yaşam verecek. Meşhur oyuncu Perihan Cenk’ın da ekibinda yer almış olduğu dizi için geri sayım başladı.

Leave A Reply