İyilik – FOX, 11 Eylül 2022 Pazar 16:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için İyilik – FOX, 11 Eylül 2022 Pazar 16:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi İyilik, 11 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. İyilik programını saat 16:15’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Dere susmuş, asla kimselerle konuşmuyor. Neslihan kimden yardım isteyeceğini, ne yapacağını şaşırmış durumda… Murat ise ortadan kaybolmuş, Damla’yla tekne turu yapıyor bu sırada. Damla tekne turundayken, Neslihan’dan kurtulmak için giriştiği tehlikeli bir oyunun start tuşuna basıyor uzaktan uzağa.

Bu sırada Koray’ın yardımıyla Dere’in suskunluğunun sebebini öğrenen Neslihan, Damla’dan intikam almak için akılalmaz bir plan yapıyor. Tüm bunlardan habersiz Murat, Damla’nın ondan saklamış olduğu büyük bir sırrı öğrenip deliye dönüyor. Ve sonunda Neslihan’dan almış olduğu büyük bir darbeyle alt üst olan Damla, Şahika’yla büyük bir pazarlığa girişiyor.

İyilik, FOX’de gösterilen ve 11 Eylül 2022 Pazar günü saat 13:45’te süregelen Mahkum isminde programdan sonrasında saat 16:15’te başlamış olacak.

İyilik programının yayını, 19:00’da gösterilen Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply