İyilik – FOX, 19 Kasım 2022 Cumartesi 14:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? İyilik – FOX, 19 Kasım 2022 Cumartesi 14:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi İyilik, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. İyilik programını saat 14:30’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Neslihan’ın dışardan bakıldığında görkemli, gıpta edilen bir yaşamı vardır. Neslihan da bu ilüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvenilmiş olduğu insanoğlunun, kocasının onu uzun süredir aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla’yla. Üzerine basmış olduğu tüm taşlar yerinden oynar ve Neslihan gerçeği hatası, iyiyi kötüyü tekrardan sorgulamak, tekrardan anlamlandırmak zorunda kalır ki tekrardan ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, evlatları için savaşım edebilsin.

İyilik, FOX’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 12:00’de başlamış olan Bir Peri Masalı adlı programdan sonrasında saat 14:30’da başlamış olacak.

İyilik programının yayını, 16:30’da gösterilen Darmaduman adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply