İyilik – FOX, 22 Eylül 2022 Perşembe 23:45

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için İyilik – FOX, 22 Eylül 2022 Perşembe 23:45 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi İyilik, 22 Eylül 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. İyilik programını saat 23:45’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Damla şirkete adımını atar atmaz ilk fırsatta Murat’a yakınlaşmaya çalışır. Murat, Neslihan’la ilişkilerine yeni bir talih verdiklerini söyleyince Damla yıkılır. Bu sırada Neslihan, Murat’a yakın durarak onun itimatını kazanmaya iş koşturmacasındadır ve bu yolla annesinin yargılandığı davanın düşmesini sağlayacak delilleri elde etmeyi amaçlamaktadır. Murat’ın firmanın elindeki en kıymetli arsasını sattığını öğrenen Neslihan Necatiyle iş birliği yapar. Neslihan’ın planı bulunduğunu anlayan Damla derhal Murat’ı durumdan haberdar eder. Neslihan’ın gerçek yüzünü sonunda Murat’a gösterebildiğini düşünen Damla’yı finalde büyük bir sürpriz beklemektedir.

İyilik, FOX’de gösterilen ve 22 Eylül 2022 Perşembe günü saat 20:00’da süregelen Mahkum isminde programdan sonrasında saat 23:45’te başlamış olacak.

İyilik programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply