İyilik – FOX, 3 Aralık 2022 Cumartesi 23:15

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi İyilik, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. İyilik programını saat 23:15’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Neslihan’ın dışardan bakıldığında görkemli, gıpta edilen bir yaşamı vardır. Neslihan da bu ilüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvenilmiş olduğu insanoğlunun, kocasının onu uzun süreden beri aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla’yla. Üzerine basmış olduğu tüm taşlar yerinden oynar ve Neslihan hakikatı hatası, iyiyi kötüyü tekrardan sorgulamak, tekrardan anlamlandırmak zorunda kalır ki tekrardan ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, evlatları için savaşım edebilsin.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

İyilik, FOX’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 20:00’da süregelen Darmaduman adlı programdan sonrasında saat 23:15’te başlamış olacak.

İyilik programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply