Jiwon Yine Kocasını Aldatacak mı Yoksa Yalan mı Verecek? Çıkış Tarihi ve Özeti •• Stig

0

kocamla evlen 6. Bölüm 18 Eylül 2022’de çıkacak! Marry My Husband’ın son bölümünün yayınlanmasının üstünden 2 hafta geçti. Başrol oyuncusu Jiwon tarafınca canlandırıldı. Sungsojak LİKO, ve gene önceki bölümlerde olduğu benzer biçimde kocasına yalan söyleyip aldatmayacağını merak ediyoruz. Aşağıda daha fazlasını öğrenin! Ve diziyi webtoon’da yakalayın. İşte bir sonraki kısmı okumadan ilkin okumanız ihtiyaç duyulan bazı ayrıntılar ve bir özet.

Kısa bir özet 37 yaşındaki kanser hastası Jiwon, kocasını ve en yakın arkadaşını ziyarete ulaştığında, tüm yaşamının bir yalan bulunduğunu anlamış olur. Daha da kötüsü, kocasının ellerinde ağlatısal bir halde ölür. Değişik seçimler yapsaydı her şey daha değişik olur muydu? Her neyse ki Jiwon, genç hali olarak reenkarne olduğunda kaderini tekrardan yazma şansına haiz olur. Bu sefer mutlu bir yaşam sürmeye yemin eder. Fakat ilkin intikam gelir. Planı mı? eski en iyi arkadaşını yalancı, aldatan kocasıyla evlendirmek.

Kocamla Evlen Bölüm 6:Sırada Ne Olacak?

Bu oldukça iyi bir öykü. Kimi zaman antipatik ya da klişe, fakat fazlaca iyi. Kötü karakter sinirlerimi bozuyor olsa da, ana karakterimiz için her şeyin bir araya gelmesini seviyorum ve onu bilhassa patronuyla seviyorum. Görkemli olmuş sabırsızlıkla yeni bölümleri temenni ediyorum.

Jiwon gene kocasına yalan mı söyleyecek yoksa aldatacak mı? Yanıt Evet. Jiwon’u yine görmemizin an meselesi bulunduğunu biliyoruz. Evliliğinde işler o denli iyi gidiyor ki, bu sefer anlaşmayı bozmak için cazip olacak. Bölüm 6’da öğreneceğiz.

Jiwon bunu yapmış olduğu için başı belaya girecek mi?

Jihyeok YU (kocası) onun geçmiş ilişkisini ve onun aşkını kazanmak için neler yaptığını öğrendiğinde iyi mi tepki verecek? Bu cevaplar için 6. bölüme kadar beklememiz gerekecek. Karakteriniz hakkında kendi bakış açısından konuşun. Kendileri, çevrelerindeki ötekiler, toplumdaki bölgeleri hakkında ne düşünüyorlar ve kendi kuşaklarındaki/toplumsal konumlarındaki diğerleriyle iyi mi kıyaslanıyor?

Önceki Bölüm Özeti

İlk başta uyum sağlamaya ve hatta hisse senetlerine yatırım hayata geçirmeye başladığında hakkaten fazlaca heyecanlandım. Bilhassa bir şeyleri değiştirmeye çalıştığında, vakit komplikasyonları olan daha garip bir arsa bekliyordum, sadece sonunda durumlar aynı şekilde gerçekleşti. fazlaca yanılmışım Bu klişe bir intikam hikayesinden başka bir şey değil. Sonunda küstah karakterler hak ettiklerini aldığında kesinlikle tatminkar, fakat dürüst olmak gerekirse, vakalar oldukça aptalca ve acıklı. Karakterler de fazlaca 2 boyutlu görünüyor; Jihyeok YU haricinde karakterler için uygun bir derinlik yok. Derinliği varmış benzer biçimde görünmesi için kötülüğün minik travma anılarını rastgele atarlar, fakat hayır. Öykü fazlaca tahmin edilebilir, sadece klişe bir intikam dramasının gerekliliklerini yerine getirdiğine inanıyorum.

Kocamla Evlen Bölüm 6

Marry My Husband Bölüm 6: Çıkış Zamanı

Kocamla Evlen’in en yeni kısmı 18 Eylül 2022’de çıkacak. Yeni güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin. Hayranlar seriyi yakalayabilir ve okuyabilir webtoon yetkilisi.

Sadece, yazımı burada bitirmek isterim ve ara sıra doğru anime ve manga güncellemeleri için STIG’i devamlı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Leave A Reply