Jiwoo Dünya Sıralayıcısını Yenebilir mi? Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Eleceed Chapter 210, sonuncusu olarak aksiyon ve duygularla dolu olacak. Önceki bölüm, World Ranker’a karşı çömez savaşçılara şahit oldu. Ona karşı şansları yoktu. Sadece, öğretmenler için birazcık vakit kazanmayı başardılar. Çaylakların aynı anda tüm güçleriyle saldırsalar bile World Ranker’ı yenemeyecekleri bundan önceki bölümde kanıtlanmıştı.

Bir sonraki bölüm Jiwoo’nun tüm potansiyelini ortaya çıkarabilir. Jiwo için de bir intihar kısmı olacak. Akademi öğretmenlerine birazcık daha vakit kazanmak için yaşamını riske atıyor. Sadece, Dünya Sıralayıcısını ortadan kaldırmak için kendini aşması gerekiyordu. Uyanmış kedileri de bir sonraki bölüme müdahale edebilir. Fakat bu bir sonraki bölüm için bir sürpriz olabilir. Manhwa’nın gelecekteki planıyla ilgili daha çok güncelleme için aşağıdaki makaleyi okuyun!

Seçilmiş Bölüm 210

Eleceed Bölüm 210: Jiwoo Dünya Sıralayıcısını Ortadan Kaldırabilir mi?

Eleceed Bölüm 210 kuvvetli bir bölüm olacak. Önceki bölümün kendisi bir sonraki bölümün temelini attı. World Awkaener Academy’den uyanan Lia, World Ranker ile savaşmak için çaylaklarla katıldı. Görünüşe gore Jiwoo, öğretmenler için lüzumlu zamanı satın alma mevzusunda başarıya ulaşabilir. Ek olarak, arenada bulunan tüm öğrenciler, Frame savaşçılarına ve World Ranker’a saldırılar başlatacak.

Gelecek bölümün bir sonraki arsa noktası, Jiwoo’nun güç seviyesidir. Jiwoo, bilincinde bir şeyi harekete geçirmeye çalışıyordu. Geçmişte Jiwoo’nun iki organik gücü uyandırmış olabileceği ortaya çıktı. İlki onun süratli hızıydı. Sadece ikincisi hemen hemen netlik kazanmadı. Önceki bölümde Jiwoo’nun çevresinde bir Mavi aura toplanıyordu.

Seçilmiş Bölüm 210

Süratli Özet: World Ranker Vs. Çaylaklar!

Eleceed’in 209. kısmı tamamen Kore’den Rookie ve Frame dövüşçüleri arasındaki dövüştü. Gangseok ve World Ranker arasındaki dövüşle başladı. Gangseok, yumruğunun Dünya Sıralayıcısı üstünde hiçbir tesiri olmamasına şaşırmıştı. Sadece, hemen sonra Frame dövüşçüsü onun bir Dünya Sıralayıcısı bulunduğunu ortaya çıkardı. Bu rütbeliler, Dünya seviyesindeki dövüşçüler içinde en üst sıralarda yer ediniyor.

Gangseok hala dövüşçüye bir hücum başlattı ve öteki çaylaklar da bu saldırıya katıldı. Sadece, savaşçı bir çizik almadı. Sadece, Dünya Sıralayıcısı şimdi saldırısını başlattı ve Gangseok’u tek bir darbede ortadan kaldırdı. Dahası, çaylaklara yapmış olduğu hücum bir saniyede Lia’nın bariyerini aştı. Fakat Jiwoo saldırısını savuşturmayı başardı ve Dünya Sıralayıcısı’na gitmeye karar verdi.

Seçilmiş Bölüm 210

Eleceed Bölüm 210: Çıkış Zamanı

Eleceed Chapter 210, 9 Eylül 2022’de çıkacak. Hayranlar, manhwa’nın şu anki sürümleri için çıldırıyor. Sadece Rookies’in Frame dövüşçüleriyle başa çıkıp çıkamayacağı belli değil. Eleceed manhwa’daki öteki makalelere göz atmayı ihmal etmeyin. Böylece manhwa’yı okumadıysanız hikayeye hakim olabilirsiniz!

Reklamcılık

Leave A Reply