Kaçırmış Olabileceğiniz En İyi 10 Lise Animesi

0

Kaçırmış Olabileceğiniz En İyi 10 Lise Animesi – Hey Millet!. Bu yazıda, Kaçırmış Olabileceğiniz En İyi 10 Lise Animesinin bir listesini tartışacağım. Okul kimileri için cehennem, kimileri için unutulmaz bir an. Okul her şeye karşın hayatımızda büyük bir rol oynadığı için size en iyi lise animesini sunmak isterim. Sözü fazla uzatmadan başlamış olalım…

10. Kotoura-san

lise animesi

Ah, zihin okumak oldukça iyi olurdu değil mi? Bu sefer haricinde. Doğrusu bu günlerde insanoğlu deli mi? Bilhassa pandemi döneminde birkaç kez türümüzden kuşku ettim. Kotoura için bu şekilde olmak zorunda şundan dolayı onun zihin okuma kabiliyeti var.

Ne yazık ki, bu beklenenden daha iyi geliyor. Bu sebeple ondan sır saklayamazsınız ve bu onun ailesinde kuvvetli çatışmalar yaratır. Böylece birkaç dost dağıldı. Fakat tüm umutlar kaybolmuş şeklinde göründüğünde. Kabiliyetini derhal kabul eden ve dost edinmesine yardım eden Manabe ile bu şekilde tanıştı.

Bunu garip fakat iç açıcı bir halde yapıyor. Kotoura-san sempatik bir okul, yaşamdan kesitler ve duygusal bir animedir. Akıl okuma mekanikleri fazlaca hoş kullanılmış ve şefkatli bir oyuncu ekibiyle birleştirilmiştir. Kotoura-san kesinlikle daha çok ilgiyi hak ediyor ve animenin unutulmasını istemediğim için bu listede.

9. Saiki K.’nin Felaketli Yaşamı

lise animesi

Kotoura yalnız zihin okuyabilirken, Saiki hakikaten her şeyi yapabilir! Saiki, aşırı gücün tanımıdır! Telepati yapabilir, telekinezi yapabilir, yüzlerce süper gücü vardır fakat temelde düzgüsel olmayı özler.

Saiki’nin Felaketli Yaşamı k. her şeyin komik olduğu zirve, yalnız zirve güldürü ve hem de sevilecek canlandırıcı aptal karakterler. Şakalar oturur, bölümler canlandırıcıdır. Doğrusu her kısmı keyifli olan bir Netflix dizisi seyretmek istiyorsanız Saiki K.’ye bir talih vermelisiniz.

8. Ufak Cadı Akademisi

okul animesi

İnanan bir kalp bir sihirdir! Bunlar Parlak Otomobil’nın sözleriydi. Eğlence için sihir icra eden bir cadı. Ako bu cümleyle yaşıyor, hem de onun rol modeli falan. Ve cadı olmak istiyor. Sihirle ilgisi olmamasına ve ailesinin düzgüsel insanlardan oluşmasına karşın başkalarını da güldüren şahıs.

Bu engellere karşın Luna Nova Cadı Akademisine katılır. Utangaç Lotte ve alaycı Sucy şeklinde, nispeten acele yeni dostlar edinir. Sadece bu okullarda devamlı olduğu şeklinde rakipler kaçınılmazdır. Size hayalinizi gerçekleştirmenin ne demek bulunduğunu göstermeyi amaçlayan alışılmadık bir okul animesi. Ve fazlaca minik Ako, gerçek bir cadı olmanın ne demek bulunduğunu öğrenmesi ihtiyaç duyulan bir serüven yaşar.

7. Yamada-kun ve 7 Cadılar

lise animesi

Yamada tipik bir baş belasıdır. Okulu bunaltan bulanlar. Bigün merdivenlerden düşer ve güzel Shiraishi’ye iner. Animede olduğu şeklinde öpüştüğünde, bu öpücüğün vücut takasını mümkün kıldığı ortaya çıkıyor. Bu, son aşama absürt ve esrarengiz bir aşk hikayesinin başlangıcıdır.

Hangi anlarında ciddi olabilir. Yamada-kun and the Seven Witches, tamamen tatminkar bir sona haiz 12 bölümlük muhteşem bir animedir. Güzel bir mevzu ve sempatik karakterler. Bu, görmeniz ihtiyaç duyulan yalnız 12 bölümden oluşan ustaca bir genel paket anlamına gelir.

6. Aşk, Chunibyo ve Öteki Sanrılar!

animesoulking

Chunibyo, göründüğünden daha azca şiddetlidir. Bu sebeple bu, gençken bir anime kahramanı bulunduğunu düşünmeni sağlıyor. Doğal ki, artık Chunibyo’nuz olmadığında utanmak için. Bu hem de, bundan bu şekilde acayip benliğine sırtını dönen ve şimdi her şeyi değişiklik yapmak isteyen Yuuta için de geçerlidir.

Fakat sonrasında bunu Chunibyo’ya söyleyen Rikka ile tanışır ve Rikka Yuuta’nın dünyasını alt üst eder. Love, Chunibyo & Other Delusions, sempatik karakterlere haiz şirin bir okul, romantizm ve yaşamdan kesitler animesidir. Animenin gülünç bir gelişme teması var.

Tıpkı mükemmel bir halde çocuk olma mevzusu şeklinde. Okul ortamı fazlaca destek oluyor ve kişisel olarak animenin nadiren yapmış olduğu bir halde bana çekici geldi. Mükemmel bir anime deneyin!

5. Medaka Kutusu

animesoulking

Medaka, Hakoniwa’nın güç merkezidir. Bu okulun talebe temsilcisidir. Anime bilen hepimiz talebe konseyi başkanının kuvvetli bulunduğunu bilir. Bu yüzden öğrencilerin sorunlarıyla ilgilenen talebe konseyini yönetiyor.

Sorunların bir çok oldukça doğaüstü bükülmelere haizdir. Medaka Box, oldukça ustaca dövüşlere haiz gülünç bir ecchi, aksiyon ve okul animesidir. Anime yalnız iki sürem olduğundan çabucak üzülürsünüz ve daha fazlasını görmek istersiniz. Her şeye karşın burada sunmak istediğim azca malum animelerden biri.

4. WataMote: Iyi mi Bakarsam Bakayım, Popüler Olmamam Siz değerli üyelerimizin Suçu!

animesoulking

Tomoko değişik, popüler olmak istiyor fakat çok açık ki toplumsal becerilerden yoksun. Bir şeyi değiştirmeye çalıştığında, yabancı utanç açısından üstesinden gelinemeyecek durumlar ortaya çıkar. Değişmenin zor bulunduğunu giderek daha çok anlıyor.

Watamote’u değişik hissediyorum şundan dolayı her insanın tamamen utanç verici bir durumu var fakat size kesinlikle Tomoko’nun bunu başardığını söyleyebilirim. Watamote utanç verici! Fakat tam da bu yüzden bu kadar iyi. Bu sebeple ne vakit utanç verici bir şey olsa, kısmen sempati duyabilirsiniz.

Buna güldüğünüz için de kısmen suçluluk duyuyorsunuz. Anime, gülünç bir halde toplumsal açıdan tehlikeli sonuç olmaya devam ediyor. Watamote’u seviyorum, bir talih vermeniz ihtiyaç duyulan bir güldürü, yaşamdan kesitler ve okul animesi.

3. SKET Dansı

lise animesi

Kaimei okulunda başkalarına yardım etmeyi amaçlayan bir kulüp var. SKET Tugayı. Beyin Usui, Acımasız Hime, Konsantrasyon Ustası Yuusuke’den oluşuyor, acayip bir terim, fakat gözlükleriyle yapmış olduğu şey… inan bana, o değişik! Problem ne kadar büyük olursa olsun, size yardım edecekler! Onlardan yardım istemeye cesaret ettiğiniz sürece.

Ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar, sadece çoğu zaman hakikaten acayip bir halde bitiyor. Sadece en mühim şey, düşüncenin ve sonucun mühim olmasıdır. Birazcık daha azca oluyorsa, tembellik yapmak iyidir! Ya da rastgele şeyler yapıyorlar. Daha yakın bir dönemdeki Gintama’ya benziyor ve evet yalnız okulda da var. Bundan dolayı, sizi günlük stresten uzaklaştıracak son aşama gülünç bir anime bekleyin.

2. Komi İletişim Kuramıyor

animesoulking

Öteki insanlarla konuş. İnsanlığın bir çok için fazlaca kolay. Fakat hepimiz için değil, şundan dolayı bazı insanoğlu öteki insanlarla etkileşim oluşturmayı zor buluyor. Kimi zaman bunu istemesine karşın! Aynı şey Komi de ilgilendiriyor şundan dolayı tek bir konuşma onun kaçması için kafi bir sebep. Tadano bunu derhal farklıdır ve Komi’ye yardım etmeye karar verir.

Komi 100 dost edinmenin hayalini kuruyor. Kolay şeklinde görünse de, vazife beklenenden daha zor çıkıyor. Sadece Komi ve Tadano bu düşsel gerçekleştirmeye kararlıdır. Komi Can’t Communicate iyi bir okul animesidir. Bu sebeple buradaki her karakter hususi ve kimi zaman aşırı.

Fakat hem de onu bu kadar iyi icra eden da bu, güldürü kimsenin pahasına eğlenmeden yerinde. Öykü rahat olmasına karşın sizi içine çekiyor ve bunaltan bir bölüm yok. Benden bir tavsiye.

1. Benim Gençlik Duygusal Güldürü SNAFU

animesoulking

Şimdi tüm zamanların en sevdiğim animesine geldik! Bu sebeple Oregairu mükemmel bir okul animesi! Hachiman Hikigaya yalnızlığın tanımıdır. Anti-sosyal davranışı ve karamsar dünya görüşü ile neredeyse asla arkadaşı yoktur, sadece onlara ihtiyacı yoktur ve dolayısıyla onları aramaz.

Ta ki bigün ceza olarak öğretmeni onu akıllı Yukinoshita Yukino ile beraber Destek Kulübüne atayana kadar. Şu andan itibaren, ikisi öteki öğrencilerin çeşitli problemleri çözmelerine destek sağlar. Oregairu. gülünç, trajik, duygusal ve hepsinden önemlisi büyümekle ilgili.

Üç sezonluk, hiçbir bölümün hayal kırıklığına uğratmadığı, kendi kendine yeten bir hikayesi var. Oregairu. bilhassa okul animesini seviyorsanız ne olursa olsun izlemeniz ihtiyaç duyulan bir oyun.

Bugünün Kaçırmış Olabileceğiniz En İyi 10 Lise Animesi gönderisinden bu kadar. Gönderideki noktalara katılmıyorsanız ve kendi görüşleriniz var ise, aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşın. Anime ve Manga hakkında daha çok data için Animesoulking’i ziyaret etmeye devam edin.

Ek olarak, Okuyun:

Chandan, “Kaçırmış Olabileceğiniz En İyi 10 Lise Animesi”nin yazarıdır. Ek olarak, YouTube ve Feysbuk’ta benimle bağlantı kurun.

Leave A Reply