Kadere Karşı – TV8, 2 Aralık 2022 Cuma 13:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Kadere Karşı – TV8, 2 Aralık 2022 Cuma 13:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kadere Karşı, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Kadere Karşı programını saat 13:30’da TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kızını son olarak üç yaşlarındayken görmüş olan Sultan, ona kavuşmanın hasretiyle çırpınmaktadır. Evlatları kaçırılan annelerin yapmış olduğu her şeyi yapmış fakat kızının izine rastlayamamıştır. Ta ki alınyazısı yirmi yıl sonrasında kızını bir tesadüfle karşısına çıkartana kadar… Fakat ne kızı onun kim bulunduğunu bilir ne de Sultan onun kaybetmiş olduğu kızı bulunduğunu. Gerçeği öğrenmelerinin önündeki engel, Tabiat’yı büyüten ve fazlaca kuvvetli bir bayan olan Gazel’dir. Sultan, evladının her gün gözünün önünde bulunduğunu bilmeden acılar çekmeye devam eder.

Kadere Karşı, TV8’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 12:45’te süregelen Canım Annem adlı programdan sonrasında saat 13:30’da başlamış olacak.

Kadere Karşı programının yayını, 14:15’te gösterilen Doya Doya Moda adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply