Kadere Karşı – TV8, 20 Kasım 2022 Pazar 03:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TV8’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kadere Karşı, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Kadere Karşı programını saat 03:30’da TV8’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TV8 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kızını son olarak üç yaşlarındayken görmüş olan Sultan, ona kavuşmanın hasretiyle çırpınmaktadır. Evlatları kaçırılan annelerin yapmış olduğu her şeyi yapmış fakat kızının izine rastlayamamıştır. Ta ki yazgı yirmi yıl sonrasında kızını bir tesadüfle karşısına çıkartana kadar… Fakat ne kızı onun kim bulunduğunu bilir ne de Sultan onun kaybetmiş olduğu kızı bulunduğunu. Gerçeği öğrenmelerinin önündeki engel, Tabiat’yı büyüten ve fazlaca kuvvetli bir karı olan Gazel’dir. Sultan, evladının her gün gözünün önünde bulunduğunu bilmeden acılar çekmeye devam eder.

Kadere Karşı, TV8’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 00:15’te başlamış olan Tuzak adlı programdan sonrasında saat 03:30’da başlamış olacak.

Kadere Karşı programının yayını, 04:45’te gösterilen Bilginiz Olsun adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply