Kadro ve Oyuncu Detayı Çıktı! Yayın tarihi

0

Reklamcılık

Mix Meisei Story 2. Sürem için gösterilen manga, animenin ekibini ve oyuncu ekibini deklare etti. Anime, önceki sezondan dönen bazı kişiliklerle gelecek yıl geri dönecek. Lise Beyzbol animesi, içinde ne olduğu sebebiyle seyirciler içinde oldukça popülerlik kazanmıştır. Sadece anime, önümüzdeki sezonda bazı eski tatlar ve yeni enerjiyle geri dönmeye hazır. Kaynak manga hakkında bilmenizde fayda olacak her şey burada!

Mitsuru Adachi, başlık niteliğindeki mangayı yazdı ve resimledi. Shogakukan mangayı Aylık Shonen Sunday dergisinde yayınladı. Serileştirmesi 12 Mayıs 2022’de başladı. Ek olarak, manga bölümleri ilk serileştirmelerinden bu yana neredeyse 19 cildi birleştirdi. Ek olarak manga, 6 Nisan 2019’da OLM stüdyosundan bir anime uyarlaması aldı. Gösterilen bilgileri öğrenmek için aşağıdaki makaleyi okuyun!

Mix Meisei Story Sezon 22

Mix Meisei Story 2. Sürem: Staff ve Cast Bilgileri!

Mix Meisei Story 2. sürem ekibi ve oyuncu ekibiyle ilgili ayrıntılar Monthly Shonen Sunday dergisinde gösterildi. Anne manga, derginin Ekim sayısında detayları deklare etti. Bu yeni sezonun yönetmeninin değiştirilmiş olduğu ortaya çıktı. Tomohiro Kamatani’nin yerine Toshinori Watanabe sahneye çıktı.

Sadece, Yuuki, Yuma, Maaya ve Kana, animenin gelecek sezonunda karakterlere geri dönüyorlar. Bu anime için ilgili seslendirme sanatçıları da rollerine devam edecek. Ek olarak, geri dönen kadroda Karakter tasarımcısı Takao Maki, dizi Bestecisi Atsuhiro Tomioka ve müzik bestecisi Norihito Sumitomo yer ediniyor. Yapım departmanı hala OLM stüdyosunun elinde.

Mix Meisei Story Sezon 22

Animenin Mevzusu Ne Olacak?

Animenin ana mevzusu lise öğrencileri Suichirou ve Touma hakkındadır. Sadece bu sezonun hikayesi geçen senenin yaz tatilinin arkasından devam edecek. Önceki sürem, bu öğrencilerin bir senelik beyzbol ve lise yaşamını kapsıyordu. Bu Beyzbol dahilerinin ifşalarından daha fazlası animenin gelecek sezonunda görünmeye hazır.

Beyzbol ekibi geçen yıl Ulusallara gidemedi. Sadece, bu yıl kazanma şansı yaratma şansı var. Ek olarak, bu öğrencilerin zihinleri geçmişle ilgili gerçekleri öğrendikçe daha net olacaktır. Sadece animenin bir sonraki bölümünde bu oyuncuları nelerin beklediğini kimse bilmiyor.

Mix Meisei Story Sezon 22

Mix Meisei Story 2. Sürem: Çıkış Zamanı

Mangadan meydana getirilen duyuru, Mix Meisei Story 2. Sezonunun 2023 baharında çıkacağını ortaya koydu. Doğrusu animenin ikinci kısmı beyzbol oyuncularını gelecek baharda sahaya çıkaracak. Anime, Funimation ve Crunchyroll’da çevrimiçi olarak izlenebilecek. Yaklaşan anime hakkında daha çok informasyon için The Anime Daily’yi takip etmeye devam edin!

Reklamcılık

Leave A Reply