Kalk Gidelim – TRT 1, 10 Eylül 2022 Cumartesi 05:40

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Kalk Gidelim – TRT 1, 10 Eylül 2022 Cumartesi 05:40 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kalk Gidelim, 10 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Kalk Gidelim programını saat 05:40’ta TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Mustafa Ali genç yaşlarında İstanbul’a gelmiş ve oldukça varlıklı olmuştur. Ailesinin karşı koymasına karşın İstanbullu sosyetik bir güzelle evliliğe ilk adımını atmıştır. Bundan sonrasında Mustafa Ali işlerini yapınak kuracak kadar büyütüp zenginlik yolunda güvenli adımlarla yürürken ailesini ve doğup büyümüş olduğu köyünü dikkatsizlik etmiştir. Mustafa Ali’nin şirketi de büyümüş zirveye çıkmıştır fakat yanlış kararlar Mustafa Ali’nin çöküşünü hızlandırmıştır. Sonunda batkı bayrağını çekmek zorunda kalan Mustafa Ali, tatile gidiyoruz bahanesiyle ailesini toplamış olduğu benzer biçimde köyün yolunu meblağ.

Kalk Gidelim, TRT 1’de gösterilen ve 10 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 03:00’te süregelen Masumlar Apartmanı adlı programdan sonrasında saat 05:40’ta başlamış olacak.

Kalk Gidelim programının yayını, 09:00’da gösterilen Bu Toprağın Sesi adlı eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply