Kalk Gidelim – TRT 1, 19 Kasım 2022 Cumartesi 06:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Kalk Gidelim – TRT 1, 19 Kasım 2022 Cumartesi 06:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kalk Gidelim, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Kalk Gidelim programını saat 06:00’da TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Mustafa Ali genç yaşlarında İstanbul’a gelmiş ve oldukça varlıklı olmuştur. Ailesinin karşı koymasına karşın İstanbullu sosyetik bir güzelle evliliğe ilk adımını atmıştır. Bundan sonrasında Mustafa Ali işlerini yapınak kuracak kadar büyütüp zenginlik yolunda güvenli adımlarla yürürken ailesini ve doğup büyümüş olduğu köyünü dikkatsizlik etmiştir. Mustafa Ali’nin şirketi de büyümüş zirveye çıkmıştır fakat yanlış kararlar Mustafa Ali’nin çöküşünü hızlandırmıştır. Sonunda batkı bayrağını çekmek zorunda kalan Mustafa Ali, tatile gidiyoruz bahanesiyle ailesini toplamış olduğu şeklinde köyün yolunu meblağ.

Kalk Gidelim, TRT 1’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 04:10’da başlamış olan Yeşil Deniz adlı programdan sonrasında saat 06:00’da başlamış olacak.

Kalk Gidelim programının yayını, 10:00’da gösterilen Hayallerinin Ardında adlı film başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply