Kalk Gidelim – TRT 1, 20 Kasım 2022 Pazar 05:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Kalk Gidelim – TRT 1, 20 Kasım 2022 Pazar 05:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kalk Gidelim, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Kalk Gidelim programını saat 05:00’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Mustafa Ali genç yaşlarında İstanbul’a gelmiş ve oldukca varlıklı olmuştur. Ailesinin karşı koymasına karşın İstanbullu sosyetik bir güzelle evliliğe ilk adımını atmıştır. Bundan sonrasında Mustafa Ali işlerini yapınak kuracak kadar büyütüp zenginlik yolunda güvenli adımlarla yürürken ailesini ve doğup büyümüş olduğu köyünü dikkatsizlik etmiştir. Mustafa Ali’nin şirketi de büyümüş zirveye çıkmıştır fakat yanlış kararlar Mustafa Ali’nin çöküşünü hızlandırmıştır. Sonunda batkı bayrağını çekmek zorunda kalan Mustafa Ali, tatile gidiyoruz bahanesiyle ailesini toplamış olduğu şeklinde köyün yolunu meblağ.

Kalk Gidelim, TRT 1’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 04:10’da başlamış olan Turgay Başyayla ile Leziz Tavsiye isminde programdan sonrasında saat 05:00’te başlamış olacak.

Kalk Gidelim programının yayını, 08:35’te gösterilen Uyanış: Büyük Selçuklu isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply