Kanal 7 Yemin 491.Bölüm 8 Eylül Perşembe Son Bölüm İzle!

0

Kanal 7 Ygüvenılir 491.Bölüm 8 Eylül Perşembe Son Bölüm İzle!…Kanal 7’nin beğenilen dizisi Ygüvenılir 8 Eylül Perşembe akşamı saat 19:00’dan saygınlıken ekranlamış olura geliyor. Her hafta değişik bir coşkua sürükleyen Ygüvenılir dizisi bu bölümde de seyircileri ekran başına kilitleyecek benzer şekilde. Ygüvenılir 491.Bölümde neler olacak? Ygüvenılir yeni bölümleriyle saat 19.00 da Kanal 7’de…

Buyruk ve Tarhun ailesinin sakin yaşamları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişmiş olur. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanoğlua yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Buyruk ile kesiştiğinde artık aslabir şey eskisi benzer şekilde olmayacaktır. Buyruk yaşamını alt üst eden bu yabani kızla iyi mi baş edecektir? Gülperi, asla bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Öte taraftan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen süreda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, rahatlıklu bir yuvaları vardır. Kemal, tüm ortaklıkdeki bakılırsavine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye ilaçm etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonrasında bazcaı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, sualnlı bir imtihan beklemektedir.

Leave A Reply