Kanal 7 Yemin 492.Bölüm 9 Eylül Cuma Son Bölüm İzle!

0

Kanal 7 Ygüvenli 492.Bölüm 9 Eylül Cuma Son Bölüm İzle!…Kanal 7’nin beğenilen dizisi Ygüvenli 9 Eylül Cuma akşamı saat 19:00’dan saygınlıken ekranlamış olura geliyor. Her hafta değişik bir coşkua sürükleyen Ygüvenli dizisi bu bölümde de seyircileri ekran başına kilitleyecek benzer şekilde. Ygüvenli 492.Bölümde neler olacak? Ygüvenli yeni bölümleriyle saat 19.00 da Kanal 7’de…

Komut ve Tarhun ailesinin sakin yaşamları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişmiş olur. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanoğlua yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Komut ile kesiştiğinde artık aslabir şey eskisi benzer şekilde olmayacaktır. Komut yaşamını alt üst eden bu yabani kızla iyi mi baş edecektir? Gülperi, asla bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Öte taraftan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen süreda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, refahlu bir yuvaları vardır. Kemal, tüm ortaklıkdeki gorevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye ilaçm etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonrasında bazcaı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, sualnlı bir imtihan beklemektedir.

Leave A Reply