Kanal 7 Yemin 496.Bölüm 15 Eylül Perşembe Son Bölüm İzle!

0

Kanal 7 Ygüvenılir 496.Bölüm 15 Eylül Perşembe Son Bölüm İzle!….Kanal 7’nin beğenilen dizisi Ygüvenılir 15 Eylül Perşembe akşamı saat 19:00’dan saygınlıken ekranlamış olura geliyor. Her hafta değişik bir coşkua sürükleyen Ygüvenılir dizisi bu bölümde de seyircileri ekran başına kilitleyecek şeklinde. Ygüvenılir 495.Bölümde neler olacak? Ygüvenılir yeni bölümleriyle saat 19.00 da Kanal 7’de…

Komut ve Tarhun ailesinin sakin yaşamları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişmiş olur. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanoğlua yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Komut ile kesiştiğinde artık aslabir şey eskisi şeklinde olmayacaktır. Komut yaşamını alt üst eden bu yabani kızla iyi mi baş edecektir? Gülperi, asla bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Yaşamış olduğu sualnlıkları geride bırakmaya çalışan Komut, yeni bir yaşfakat adım atar. Oğlu Yiğit’le beraber ailesini de alıp kentden uzak bir çiftliğe yerleşir. Komut, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir yaşam sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik yaşamı, baba oğul içinde oldukça kuvvetli bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.

Komut’in ve Tarhun ailesinin sakin yaşamları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişmiş olur. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanoğlua yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Komut ile kesiştiğinde artık aslabir şey eskisi şeklinde olmayacaktır. Komut yaşamını alt üst eden bu yabani kızla iyi mi baş edecektir? Gülperi, asla bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Leave A Reply