Kanki ile Yüzleşmek! Çıkış Tarihi ve Konusu

0

Reklamcılık

Kingdom Chapter 734, bu hafta için nihai bir çıkış zamanı ile sıralanıyor. Yazma zamanı itibariyle, belirli bir gecikme duyurulmadı. Son gezide, Qin askerinin iyileşmesinin oldukça vakit almış olduğu görüldü. Böylece, Qin daha iyi bir şey görmediğini gördükten sonrasında öfkeli görünüyordu. Son bölüm ek olarak Kanki’nin geçmiş yaşamını da görmüş oldu. Saki Klanının liderini öldürmeyi iyi mi başardığını. Oldukca fazla zamanınızı almadan, son bölüm hakkında bilmenizde fayda olan her şey burada.

Aşağıdaki hikayede hayranlar, Kanki’nin Saki klanına liderlik eden adamı niçin öldürmek istediğini anlayacaklar. Buna ek olarak, bir Saki insanın Qin ordusundan bir askerin yaralarını iyileştirmeye çalmış olduğu gerçeği de vardı. Bunun iyi mi yapıldığını görmek garip olacak.

Krallık Bölüm 734

Krallık Bölüm 734: Sonrasında Ne Olacak?

Bundan önceki bölümün son sahnesinde Kanki’nin Saki klanının başını öldürme iradesine haiz bulunduğunu görmüş oldu. Ve kadının artık her şeyi yerinde yönetmesinin tek sebebi buydu. Kingdom Chapter 734, bölümdeki mevcut senaryo ile açılacak. Son bölümde Saki klanının adamlarının Qin ordusunun düşmüş askerlerini tedavi etmiş olduğu görüldü.

Artık Gian toprakları ele geçirildiğine nazaran, Qin ordusu temiz bir nefes alabilirdi. Sadece, asla kimsenin bir muharebeye daha dayanma gücü yoktu. Şu andan itibaren, Kanki ve Shin içinde bir çatışma olacağı kati. Kuşatma esnasında yaptıkları, Qin’in komutanları tarafınca affedilmeyecektir.

Krallık Bölüm 734

Önceki Bölüm Özeti!

Kingdom Chapter 733, Kanki’nin eski Saki klanına girmesiyle başladı. Orada erişkin olmadığını öğrenince şaşırdı. Bir tek köleleştirilmiş yada terk edilmiş evlatların buraya geldiğini görmüş oldu. Sadece Kanki, topraklarından geçen insan ordusuyla neler yapabileceklerini açıklamak üzereyken bölüm şimdiki zamana geri döndü. Burası Kanki tüccarının düşmüş Qin askerini tedavi etmiş olduğu yerdi.

Bölümün ikinci perdesinde, Kanki adamlara yoldan geçenlere iyi mi saldıracaklarını ve bu insanların haiz oldukları her şeyi iyi mi alacaklarını öğretti. Erkekler içinde da birçok çatışma yaşanmıştı. Birçoğu, Kanki’nin davaya öncülük etmesinden dolayı hayal kırıklığına uğradı. Bölüm, Kanki’nin Saki’nin başına korkulu bir şey yapmasıyla bitti.

Krallık Bölüm 734

Kingdom Bölüm 734: Çıkış Zamanı

Kanki’nin tesiri, hiçbir durumda kaçılamayacak bir şeydir. Yazıldığı an itibariyle son bölümün yayınlanmasında herhangi bir ara verilmedi. Ve böylece Kingdom Chapter 734 25 Eylül 2022’de çıkacak. Hayranlar manganın tüm bölümlerini bir tek Kodansha’nın resmi sayfalarında okuyabilecekler. Ve böylece, bununla ilgili tüm güncellemeleri buradan almak için Anime Daily’ye göz atın.

Reklamcılık

Leave A Reply