Kapıcılar Kralı – Show TV, 25 Ocak 2023 Çarşamba 01:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Kapıcılar Kralı, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Kapıcılar Kralı programını saat 01:00’de Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kapıcı Seyit, her biri birbirinden değişik, garip ve zorlukları olan tüm daire sakinlerini parmağında oynatmaktadır. Bununla birlikte mahalledeki üç apartmanı ailecek yönetim eder. Sadece kılıbık yönetici çekilme edip yerine sert ve acımasız albay erişince kârlı ve rahat günleri biter. Adeta askeri bir disiplin tatbik eden albay, Seyit ve ailesini oldukça zorlar. Sadece kurnazlığı ve işini kitaba uydurma becerisi yardımıyla Seyit gene ayakta kalmayı başarır. Büyük şehirde gözünü açmaya ve sistemin nimetlerinden payını kapmaya çalışır.

Kapıcılar Kralı, Show TV’de 25 Ocak 2023 Çarşamba günü gösterilen ilk program olarak saat 01:00’de başlamış olacak.

Kapıcılar Kralı programının yayını, 02:45’te gösterilen Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply