Kapıdaki Azrail -3 – Saba Tahir

0
Kapıdaki Azrail -3 – Saba Tahir

Lisans / Fiyat: Parasız

Yıl: 2018

Eklenme: Haziran 25th, 2022

Dil: Türkiye

Sayfa: 359

Yazar: Saba Tahir

12 Şahıs Tarafınca Görüldü

 

Merakla beklenen üçüncü kitabı . Cenk İmparatorluğu’nun ötesinde ve içinde, harp tehdidi her zamankinden daha büyük görünüyor.

 

Cenk İmparatorluğu’nun ötesinde ve içinde, harp tehdidi her zamankinden daha büyük görünüyor.

 

Helene Aquilla, Blood Shrike, kız kardeşinin ve İmparatorluktaki her insanın yaşamını korumak için çaresizdir. Fakat tehlikenin her tarafta pusuya yattığını biliyor: Geçmişinin peşini bırakmayan İmparator Marcus, giderek istikrarsız ve şiddetli bir hal alırken, acımasız Komutan Keris Veturia, bıraktığı kırım ne olursa olsun, İmparatorun kendi enerjisini büyütmek için oynaklığından yararlanıyor. onun yolunda.

 

Uzak doğuda, Serralı Laia, dünyanın kaderinin Martial mahkemesinin entrikalarında değil, Nightbringer’ı durdurmakta bulunduğunu biliyor. Ve yaşayanlarla ölüler arasındaki diyarda, Elias Veturius Ruh Yakalayıcı olarak hizmet etme özgürlüğünden vazgeçti.

Bundan önceki yazımız olan Ateşin Vaadi “Kingmaker Günlükleri-1” – Amanda Bouchet başlıklı kitabımızda Ateşin Vaadi “Kingmaker Günlükleri-1”, Ateşin Vaadi “Kingmaker Günlükleri-1” ekitap indir ve Ateşin Vaadi “Kingmaker Günlükleri-1” ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply