Kaptan Pengu Ve Arkadaşları – TRT 1, 25 Ocak 2023 Çarşamba 13:15

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Kaptan Pengu Ve Arkadaşları, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Kaptan Pengu Ve Arkadaşları programını saat 13:15’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Kaptan Pengu, arkadaşları Misket, Pelik ve Mandalina. Suya bayılıyorlar ve organik kaynakları korumak için çalışıyorlar şundan dolayı onlar Su Elçileri. Neşeliler, fazlaca komikler ve bir o denli da çevreyi korumakta kararlılar.. Onlarla maceradan maceraya koşup eğlenmeye hazır olun.

Kaptan Pengu Ve Arkadaşları, TRT 1’de gösterilen ve 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 10:30’da başlamış olan Alişan ile Hayata Gülümse adlı programdan sonrasında saat 13:15’te başlamış olacak.

Kaptan Pengu Ve Arkadaşları programının yayını, 14:45’te gösterilen Adını Sen Koy adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply