Kardeşlerim 59.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Kardeşlerim 59.Bölüm Fragmanı ile ATV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Kardeşlerim dizisinin yeni kısmı 17 Eylül Cumartesi akşamı 20.00’da ATV’de!

Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu ve Cüneyt Mete benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kardeşlerim bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Kardeşlerim 59.Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 59. bölüm özeti oku ATV. Kardeşlerim yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Babasının vefatıyla ilgili gerçekleri öğrenen Berk, Zirve’la arasına büyük bir mesafe koyar ve ona olan öfkesi her geçen gün artar. Konağı terk ettiktson olarakra ne yapacağını bilmeyen Asiye’ye yardım asla beklenmedik bir yerden gelirken, Şengül’ün hamile byücenduğunu öğrenen Orhan, büyük bir açmazcaa girer. Akif, yarım kalan inşaat işini tfakatmlfakatk için Ömer’dson olarak bir yardım isterken, Atfakatn Koleji’nde meydana getirilen sürpriz etkinlik, benzetmeıya bir yarışa dönüşür. Ansızın konağın kapısını çalan kişiler ise Eren kardeşleri şoke eden gerçekle tanıştırır.

Eren kardeşler, haiz oldukları zengin yaşamın tadını çıkarırken, beş kuruşsuz ortada kalan Akif de türlü kurnazcalıklarla tekrardan eski gücüne kavuşmanın yollarını arfakatktadır. Atfakatn Koleji’nde yaşanmış olan yeni dörutubet coşkuı, okula gelen yeni öğrencilerle beraber daha da artarken; Ömer’in, kardeşlerinden habersiz bir iş birliğine girişmesi ve kibirli tavırları, Asiye’yle karşı karşıya gelmelerine sebep olur. Eren kardeşlerin konakta düzfiiliş olduğu partide yaşanmış olan hesaplaşma ise asla beklenmedik bir halde neticelanır.

Kardeşim Dizi Mevzusu

Çekimlerine yakında başlanacak dizinin okuma provalarında ilk kez tüm kadro bir araya gelen oyuncuların, lukli ve enerjik tavırları objektiflere de yansıdı. “Kardeşlerim” adlı dizinin çekimleri haftaya diziris.com İstanbul’da başlıyor. Aile olmayı, kardeş olmayı, hakikatı ve hatası, varlığı ve yokluğu incelikli bir halde işleyen dizi, pırıl pırıl oyuncu ekibi ve yüreklere işleyen hikâyesiyle atv vizyonunda seyirciyle byüceşacak. Dizi atv’de izlenir çarpıcı sözıyla uzun yıldir efsaneleşmiş dizileri ekranlamış olura getiren Atv’den bomba bir ekip daha geliyor. Tek dertleri yaşam cenkımsi olan dört kardeşin iç burkan, şefkatli öyküsünün anlatılacağı “Kardeşlerim”, sete çıkmak için gün sayıyor. NGM tarafınca hazcaırlıkları ilaçm eden dizinin yönetmenliğini Serkan Birinci üstlendi. Senaristliğini Gül Abus Semerci’nin yazcamış olduğu dizinin okuma provaları başladı. Oyuncular provalardan ilk fotoğrafları verdi. Yaşam cenkımsi içindeki dört kardeşin dram öyküleri seyircilerle byüceşacak. İçinizi burkacak fakat sevginin ve aile olmanın bilincini de Kardeşlerim dizisi ekrana yansıtacak. Dizinin oyuncuları: Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazcagı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta.

Leave A Reply