Kardeşlerim 59.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! Gelecek Hafta Neler Olacak?

0

Kardeşlerim 59.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! Gelecek Hafta Neler Olacak?… Atv’ de şovlen Kardeşlerim 58.Kısmı ile seyircilerle byüceştu. Kardeşlerim, her insana ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup tekrardan ayağa kalkan gençlerin ümit dolu öyküsünü ekrana getiriyor. Merakla beklenen Kardeşlerim dizisinde 59.Bölümde neler olacak?

Eren kardeşler, haiz oldukları zengin yaşamın tadını çıkarırken, beş kuruşsuz ortada kalan Akif de türlü kurnazcalıklarla tekrardan eski gücüne kavuşmanın yollarını arfakatktadır. Atfakatn Koleji’nde yaşanmış olan yeni dörutubet coşkuı, okula gelen yeni öğrencilerle beraber daha da artarken; Ömer’in, kardeşlerinden habersiz bir iş birliğine girişmesi ve kibirli tavırları, Asiye’yle karşı karşıya gelmelerine sebep olur. Eren kardeşlerin konakta düzfiiliş olduğu partide yaşanmış olan hesaplaşma ise asla beklenmedik bir halde neticelanır.

Kardeşlerim 59.Bölüm Yeni Bölüm Fragman gösteryazcaımnır gösteryazcaımnmazca sayfamızda yer alacaktır…

Hayata ve ailesine sevgiyle tutunan kardeşleri bekleyen acı haber! Kadir, Asiye ve Emel… Anneleri Hatice, babaları Veli ile mutlu ve rahatlıklu bir yaşam ilaçm eden, cepleri boş fakat kalpleri şefkatli dört sonbaharel kardeş… Ta ki yaşamlarını karartan, onları kimsesiz, boynu bükük bırakan o kara güne kadar…

Leave A Reply