Kardeşlerim – atv, 17 Eylül 2022 Cumartesi 20:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Kardeşlerim – atv, 17 Eylül 2022 Cumartesi 20:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kardeşlerim, 17 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Kardeşlerim programını saat 20:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Yılmaz ailesinin konağa dönüşüyle, bir kez daha hayalleri yıkılan Eren kardeşler, eski yoksul yaşamlarına geri dönerler. Akif kendisiyle ortak olacak birisini aramaya devam ederken; Sarp ve Yasmin’in Ataman Koleji’ne kayıt yaptırması, yeni gerginlikleri bununla beraber getirir. Okulda meydana getirilen heyecanlı turnuvada çocuklar içinde büyük bir rekabet yaşanır. Daha ilk günden Eren kardeşlere sinir olan Ahmet, Ömer’e karşı bir hamle yaparken, karşısında asla beklenmedik birini bulur.

Kardeşlerim, atv’de gösterilen ve 17 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 19:00’da başlamış olan ATV Ana Haber adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Kardeşlerim programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply