Kardeşlerim – atv, 19 Kasım 2022 Cumartesi 20:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Kardeşlerim – atv, 19 Kasım 2022 Cumartesi 20:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kardeşlerim, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Kardeşlerim programını saat 20:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Sevgi’yi depoda rehin tutmakta kesin olan Şevval, büyük bir gerginlik yaşarken, mahallede asla iş yapması imkansız halde olan Şengül ve Gönül, çaresizce ne yapacaklarını düşünmektedirler. Ahmet, Akif’in kurnaz oyununa darbe vurmak için büyük bir fırsat yakalarken, Berk ve Sarp kendi aralarında bir iddiaya girerler. Ahmetlerin evinde meydana getirilen barbekü partisinde çocuklar arasındaki ipler iyice gerilirken, Akif’in yapmış olduğu hamle, herkesi şoka uğratır.

Kardeşlerim, atv’de gösterilen ve 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 19:00’da süregelen ATV Ana Haber isminde programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Kardeşlerim programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply