Kardeşlerim – atv, 3 Aralık 2022 Cumartesi 13:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kardeşlerim, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Kardeşlerim programını saat 13:00’te atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Ömer, hayatıyla ilgili öğrendiği bir gerçeğin daha şokunu yaşarken, sinirden deliye dönen Sarp ise durumu kabullenmek istemez. Berk ve Sarp’ın sürdürmekte emin olduğu iddia, değişik bir hal alırken, eli iyice sıkışmış olan Şengül, çevresinden almış olduğu akılla, kurnaz bir entrikaya girişmek zorunda kalır. Nebahat, Asiye’yi Zirve’tan uzak tutmak için elinden geleni yaparken, Berk ve Aybike cephesinde mühim gelişmeler yaşanır. Ahmet ve Şevval amaçlarına ulaşmak üzereyken, Yasmin konakta görmüş olduğu görünüm karşısında dehşete düşer.

Kardeşlerim, atv’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 10:00’da süregelen Aldatmak isminde programdan sonrasında saat 13:00’te başlamış olacak.

Kardeşlerim programının yayını, 16:00’da gösterilen Bir Ufak Gün Işığı isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply