Kardeşlerim – atv, 3 Aralık 2022 Cumartesi 20:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kardeşlerim, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Kardeşlerim programını saat 20:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Sevgi ölüm tehlikesiyle burun buruna kalırken, Akif’in eline asla ummadığı büyük bir fırsat geçer. Hastanede Sevgi için gerilmiş bekleyiş başlarken, Ömer ayakta kalabilmek için Asiye’ye tutunur. Zirve’un Asiye’ye olan tutkulu aşkı, Nebahat’i iyice çileden çıkartırken, Tolga ve Leyla hayatlarıyla ilgili köktencilik bir karar alırlar. Sevgi’yle ilgili yaşananlardan dolayı büyük bir vicdan azabı ve suçluluk duyan Yasmin’in gözünü iyice karartması ise asla beklenmedik bir netice yaratır.

Kardeşlerim, atv’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 19:00’da başlamış olan ATV Ana Haber isminde programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Kardeşlerim programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply