Kardeşlerim Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman?

0

Kardeşlerim Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zfakatn?…Kardeşlerim dizisinin soluk kesen sfaiz finalinin arkasından 3. sfaiz için çekimlere başlamış olan dizi setinden ilk görüntüler geldi. Peki Kardeşlerim Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zfakatn? Dizinin sevenleri merakla yeni sfaizu bekliyor. Dizinin yeni sfaizunda hepimizi neler bekliyor? Kardeşlerim Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zfakatn?…

Yapımcılığını Nazcalı Heptürk’ün yapmış olduğu, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği, senaristliğini Gül Abus Semerci’nin değindirbilimselş olduğu atv’nin Cumartesi akşamlarının eğer olmazcasa olmazca dizisi Kardeşlerim’in 3. sfaiz çekimlerinden ilk kare basınla hisselaşıldı.

Sete çıkan dizi için geri sayım adım atarken ilk çekim gününden hisselaşılan kareler dizinin fanlamış olurını da coşkulçağrıştırdı. Soluk kesecek sfaiz finalinin arkasından tüm gözler 3. sfaizda yaşanacaklara odaklanırken gosterilen fotoğraflar beklentiyi de arttırdı.

Kardeşlerim Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zfakatn?

Tek dertleri yaşam harpımsi olan “Kardeşlerim” ekibine eklenen sürpriz adlar ve gerilim dozu yüksek yepyeni gelişmelerle ilaçm edecek.

“Kardeşlerim” yeni bölümleri ile Eylül’de ATV’de.

Leave A Reply