Karşılaşmanız Gereken 15+ Anime Femboy

0

“Femboy” terimi onlarca senedir ortalıkta dolaşıyor. Aslına bakarsak, belgelere ulaşınca, 1990’larda başladı.

Sissy benzer biçimde kelimelere benzer şekilde, kadınsı özelliklere haiz erkekleri ve erkekleri gücendirmek için kullanılırdı.

Bu günlerde terim, daha fazlaca anime ile, anime karakterlerini şu şekilde tanımlamak için kullanılır:

  • Kadınsı özellikler.
  • Kadınsı fizyolojik özellikler.
  • Şu yada bu şekilde “kız benzer biçimde” olan karakterler.

Adam benzer biçimde görünen (adam fatma benzer biçimde) hanım karakterleri tanımlamak için de kullanılabilir.

İşte bir sıralaması anime femboys bu açıklamaya kim uyuyor.

1. Seiko Kotobuki (Güzel Karmaşık)

Karakter Seiko Kotobuki bu Shoujo/rom com serisinde destekleyici bir karakterdir. Pek çoğunun aksine femboy Seiko, düzgüsel özelliklerin yanı sıra meşru bir transseksüeldir.

İyimser, mutlu, neşeli, neşeli ve çoğu zaman devamlı, hiçbir şeyin onu sinirlendiremeyeceği bir noktaya kadar iyi bir ruh hali içinde.

Gördüğünüz benzer biçimde Seiko, zehirli bir halde kıskanç olabilir ve bazı yönlerden öteki insanların sınırlarına saygısız olabilir.

İlişkili: Hayal kırıklığına uğratmayacak 25+ En İyi LGBTQ Anime Şovu

2. Tetra (Günlük Ufuk)

Tetra log ufuk femboy

“Bu Tetra bebeğim” – bu animenin dublajlı versiyonunu izlerseniz, bu sözleri çokça duyacaksınız. tetra. Tanımı gereği bir femboy ve tasarıya o denli iyi uyuyor ki yadsınamaz.

Bunun süresince Isekai karakterlerin bir oyunun içinde sıkışıp kalmış olduğu, orada bir yaşam kurmaya zorlandığı yerde, bazı karakterler Tetra’nın gerçek kimliğini bilmiyor. Ve bilhassa bir adam Tetra’nın bir kız bulunduğunu düşünüyor.

Ötekiler benzer biçimde bu animede TRAP açığa çıkma yok.

Düello Prenses |  Strateji ve Fantezi Oyunu

3. Titus Alexius (Magi: Sihir Krallığı)

Titus Alexius femboy büyücü

Titus Magi’nin 2. sezonunda, belirli büyücülerin eğitim için bir okula gittiği sırada ortaya çıkan tutkulu bir karakter.

İlk başta kibirli ve tereddütlü olsa da Aladdin’in arkadaşı olur.

Titus dizi süresince fazlaca olgunlaşıyor ve acı çeken bir kızla tanışmasından daha doğru bir vakit olması imkansız, Titus’un daha empatik ve sevecen tarafını ortaya çıkarır.

Şaşırtıcı derecede unutulmaz bir karakter.

4. Chihiro Fujisaki (Danganronpa)

chihiro fujisaki femboy

Danganronpa bir fazlaca şeydir. Ana ve destek karakterlerin bir tesiste hapsolduğu bir okul animesidir. Esasen bir hapishaneye gönderildiler ve yaşamları için rekabet etmeye zorlandılar.

Chihiro birçok karakterden biri fakat tanımı gereği bir tuzak ya da bu terimi tercih ederseniz bir femboy.

Görünüşü, daha iyisini bilmeyen yada Chihiro’nun gerçek cinsiyeti hakkında kendisine kendisine söylenmemiş olanlar için aldatıcıdır.

5. Kıskançlık (Fullmetal Alchemist)

kıskanç fma femboy

Ötekiler benzer biçimde bu anime klasiği, terim anime topluluğunda popüler olmadan fazlaca ilkin “femboy” şeyini yapıyordu. Fakat her iki durumda da, birçok kötü karakterden önde gelen Envy, bu unvan için uygun bir karakter.

İmrenmek dır-dir kuvvetlidoğaüstü bir halde kuvvetli, sadece fizyolojik özellikleri söz mevzusu olduğunda bazı yönlerden belirsiz.

Envy’nin belirgin sebeplerden dolayı (animedeki klişelerin olmamasına karşın) bir karı yada bir kız için alınabileceğine kuşku yok.

6. Hayate Ayasaki (Hayate Cenk Uşağı)

Hayate Ayasaki femboy

Ana karakter yaşam Parasını ve servetini ailesinden miras alan varlıklı bir kız olan Nagi için çalışmaya adım atar. Bilhassa anası öldü ve fazlaca özlüyor.

Hayate savaşım edebilen, sözüne sadık, sadık bir karakter ve doğal ki onu öteki adam karakterlerden ayıran bir görünüme haiz.

7. Jakotsu (Inuyasha)

Jakotsu femboy inuyasha

Ondan sonra ortaya çıkan büyük bir kötü karakter/antagonist Inuyaşa dizi (1. sürem). Jakotsu, fazlaca fazla güç kazandıkları için katledilen kiralık tehlikeli bir suikastçılar grubu olan The Band Of Seven’ın bir parçasıdır.

Jakotsu, ilgilerini öteki karakterlere, bilhassa adam karakterlere göstermekten çekinmez, bu da onu kendi ilgi alanlarında Gay yapar. Kızlara bu şekilde davranmaz.

Devamlı iltifat ettiğini görmüş oldu Inuyaşa ve neşeli olmadığında birazcık fena bir tavrı var.

8. Kamatari (Rurouni Kenshin)

kamatari rurouni femboy

1990’lar, animede femboy karakterlerin yada TRAP karakterlerinin adil payına sahipti. Kamatari, efsanevi samuray serisinden onlardan biri. Rurouni Kenshin.

Kamatari kasıtlı bir crossdresser, bu yüzden farklılıklarını vurgulamak tesadüfen yada bir klişenin parçası değil.

Rurouni Kenshin serisinin en büyük kötü karakterlerinden birine bayılıyor.

9. Rimuru Fırtınası (Tensei Slime)

rimuru fırtına femboy

Bunun benzer biçimde bir karakter birçok şekilde tanımlanabilir. Rimuru belirsizdir ve hem de androjeni. Bu terim, eril ve dişil özelliklere haiz biri anlamına gelir.

Rimuru ek olarak bir femboy karakter olarak kabul edilir, bu da onu bu listedeki benzer karakterlere kıyasla benzersiz kılar.

Ordusunun lideri ve bağlantıları olan bir adam olarak, balçık güçleri olduğundan bahsetmiyorum bile, Rimuru gücü büyümeye devam eden ve sınırsız görünen bir karakterdir.

10. Kazuto Kirigaya (Sword Art Online S2)

Kazuto Kirigaya ggo femboy

2. sezonda içinde SAO dizide Kirito (Kazuto Kirigaya), filmdeki görünümünde birkaç değişim yapar. Gungale Çevrimiçi oyun. Bunu yaparak, kimliği bir kız olmakla karıştırılıyor.

Kirito, GGO’da (Gungale Online) Sinon Asada ile tanıştığında bu fazlaca gülünç bir halde kanıtlanmıştır. Giyim değiştirirken Kirito’nun adam olmadığını öğrenince kendini kaybeder.

Kirito’nun “femboy” anları S2 esnasında geçicidir.

11. Asuramaru (Owari No Seraph)

Asuramaru gif owari hiçbir seraph iblisi

Yuichiro’nun kılıcının içindeki iblis. Asuramaru genç bir insan görünümüne haiz, hatta kim bilir erişkinlik çağındaki biri. Bununla beraber tıpkı Rimuru benzer biçimde belirsiz bir görünüme haiz.

Kız benzer biçimde özelliklere haiz bulunduğunu söyleyebilirsiniz, sadece öteki özellikleri daha “erkeksi”.

Bu, genel olarak gizemine katkıda bulunur bundan dolayı Asuramaru hakkında fazlaca azca şey malum bir karakterdir.

12. Hitoshi Sugoroku (Nanbaka)

Hitoshi Sugoroku femboy

anime serisinde Nanbaka, Beraber kilitli bir grup hapishane arkadaşı hakkında bir anime olan Hitoshi, animenin ilk sezonunda ortaya çıkıyor.

Hitoshi, açıkça erkeksi ve daha basmakalıp bir adam olan bir gardiyan olan Hajime’nin minik kardeşidir.

Hitoshi ilk ortaya çıktığında hepimiz onun Hajime’nin minik kız kardeşi olduğuna ikna olur, sadece varsayımları gerçeklerden uzaktır ve gerçekler eve çarpar.

13. Nagisa Shiota (Suikast Sınıfı)

Nagisa Shiota suikast sınıf femboy

Suikast Sınıfı serisi okul temellidir sadece fazlaca fazla aksiyon, doğaüstü unsurlar ihtiva eder ve sözde dünyayı kurtarmak için belli bir öğretmene suikast düzenlemekle ilgilidir.

Nagisa Shiota birçok karakterden biridir, sadece saçını iyi mi bağladığına bağlı olarak bir kız olarak geçebilecek tek adam karakterdir.

Rimuru Tempest’e benzer hem erkeksi hem de kadınsı özelliklere haizdir. Tensei Balçık.

14. Astolfo (Yazgı Apocrypha)

Astolfo neşeli kader

Astolfo’yu unutamam, Siyahın Binicisi. O (Amerikalıların söylediği benzer biçimde) tuzakların ve femboyların “poster evladı”.

Kurgusal tarihteki 12 Paladin of Charlemagne’den önde gelen Astolfo’nun en güzel, en aptal ve en çekici adam olduğu söylenir.

Animedeki Astolfo Yazgı Apokrif bu tür davranışları çağrıştırıyor ve daha fazlaca, kimi zaman ciddi bir halde hakkaten iyi dövüşebilen ve dövüşebilen keyifli bir karakter.

15. Kashima Yuu (Nozaki Kun)

Kashima Yuu nozaki

Ve son olarak, var Kashima Aylık Kızlar Nozaki Kun’dan. Averaj bir günde daha fazlaca bir adama benzeyen uzun boylu bir karı karakter. Kashima’nın giyim seçimi da buna destek olmuyor.

Kashima, hiçbir şey göstermeyen, gösterişsiz giysiler giyer. Ve femboy görünümüne katkıda bulunan kısa saçları var.

Tüm bunlara karşın Kashima hakkaten feminen ve yumuşak bir karakter.

Tavsiye edilen:

Anime Kızları (Ve Gerçek Dünyadaki Kızlar) Arasındaki En Büyük Fark

Sakura Yüzme Kulübü |  Görsel Roman Oyunu

Sakura Yüzme Kulübü | Görsel Roman Oyunu

Yeni bir okula geçirme olan Kaede, yüzme kulübünde iki güzel kızla tanışır. Son zamanlarda yüzme kulübü için işler iyi gitmedi, sadece Kaede’nin yardımıyla her şey değişmek suretiyle.

Şimdi Oynamaya Başlayın

Size hiçbir ek ücret ödemeden bir satın alma işlemi yapmış olursanız Amazon ve öteki bağlı kuruluşlardan bir komisyon kazanırız.

Leave A Reply