Kasaba Doktoru 12. Bölüm 24 Haziran Tek Parça İzle

0


Kasaba Doktoru

Bu makalemizde sizlere Kasaba Doktoru ile ilgili detaylı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ek olarak Kasaba Doktoru 12. Bölüm 24 Haziran Tek Parça İzle şeklinde yanıtları da bulabilirsiniz.

Erol ameliyatı olmak ister fakat Hakan etik ile hastanın talebi içinde kalır. Uluçınar’ın geleceği için sıkıntılı bir karar vermek zorundadır. Leyla Mediha’nın tedavisi ile ilgili sırları öğrendikçe bildikleri altında ezilmeye adım atar. Bu durum onun Ömer’e soğuk davranmasına sebep olurken Ayperi’nin hücumu onu kıskandırır. Hakan karar vermek için ortadan kaybolur. Bu sırada Ömer tüm sorumluluğu almak zorunda kalır. Hakan geri dönecek midir?

Kontrol neticeleri ulaşınca acil servisin karantinaya alınmasına yol açan hastalığın MERS olmadığı ortaya çıkar.

Tüm ekip rahat bir nefes almışken başka bir problem ortaya çıkar, Erol Bey ileri derecede akciğer kanseridir. Bu durum Yalçın’ın ekmeğine yağ sürerken onunla Hakan’dan gizli saklı iş birliği meydana getiren Arzu’yu zor durumda bırakır.

Erol Bey ameliyatı olmak istemektedir fakat Hakan etik değerleri ile hastasının talebi içinde kalır.

Uluçınar’ın geleceği için sıkıntılı bir karar vermek zorundadır. Leyla, Mediha’nın tedavisi ile ilgili sırları öğrendikçe bildiklerinin altında ezilmeye adım atar.

Bu durum onun Ömer’e soğuk davranmasına sebep olurken Ayperi’nin hücumu onu kıskandırır.

Hakan kararını vermeden ilkin bir süre ortadan kaybolur. Bu sırada tüm sorumluluğu Ömer almak zorunda kalır. Hakan geri dönecek midir?
Leave A Reply