Kasaba Doktoru 15.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Kasaba Doktoru 15.Bölüm 2.Fragmanı ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Kasaba Doktoru dizisinin yeni kısmı 9 Eylül Cuma akşamı saat 20:00′ da TRT 1’de!

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazcaal Subaşı benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kasaba Doktoru bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Kasaba Doktoru 15.Bölüm 2.Fragmanı

Kasaba Doktoru dizisinin 15. bölüm özeti oku TRT 1. Kasaba Doktoru dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Başarıya ulaşmış geçen ameliyatın peşinden başta Hakan Hoca olmak suretiyle tüm ekip mutludur fakat bu durum uzun sürmez. Erol bir türlü uyanmazca ve komada olduğu haberi yayılninca Yalçın krizi fırsata çevirerek Uluçınar Hastanesi’ni kapatır. Tüm ekip değişik bölgelere savryücerken Leyla’ya bir darbe de geçmişinden gelir: Leyla bu duruma Ömer’in yardımıyla göğüs gerebilecek midir? Mine ise Hakan’la olan tüm bağlarını koparmak için bir adım atar. Hakan, özgütası Erol’a haizlenmek için Gümüşok’a gider ve Yalçın onu ekibi ile tehdit eder. Hakan kendisini feda ederek ortalıktan kaybolcaur bir tek bu kez pes etmeye niyeti yoktur. Erol’un durumunda bir terslik byücenduğunu anlayınca o sırada Gümüşok’ta çalışan Leyla, Ömer ve Berk’in yardımları ile Gümüşok’a sızmayı başarır. Hakan Hoca oynadığı bu çekinceli oyunda başarıya ulaşmış olabilecek midir?

Kasaba Doktoru Dizi Mevzusu

ARC Yapım imzalı yeni dizi Kasaba Doktoru yakında TRT 1 vizyonunda seyircisiyle byüceşmaya hazcaırlanıyor. Yarın sete çıkacağı öğrenilen dizi ekibine pek fazcalaca yeni oyuncunun dahil olduğu öğrenildi. Başrollerini Deniz Can Aktaş, Hazcaal Subaşı ve Ozan Akbaba’nın hisselaşmış olduğu Kasaba Doktoru dizisi, Cenup Kore yapımı Dr. Romantic’ten uyarlanacak. Peki Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları kimler? İşte detaylar… Yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği medikal, dram-aşk türündeki yeni dizi Kasaba Doktoru yarın sete çıkacak. Dizi daha ilkinsinde açıklanan başrol oyuncuları ile Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Ozan Akbaba olarak dikkatleri çekmişti. Ne zfakatn başlamış olacağı açıklanmayan Kasaba Doktoru’na bomba adların dahil olduğu öğrenildi.

Boo Yong-Joo (Han Suk-Kyu) meşhur bir cerrahtır. diziris.com Bigün, ansızın ortadan kaybolcaur ve asla kimse onun niçin ortadan kaybbyücenduğunu tam olarak bbilimselyordur. Boo Yong-Joo tekrardan ortaya Öğretmen Kim olarak çıkmış ve kendisine Duygusal Hekim adını takmıştır. O, şimdi gözlerden uzak bir yaşamın tadını çıkarmaktadır. Kang Dong-Joo (Yoo Yeon-Seok), birisini kazcaanmak için bir hekim olmuştur ve Yoon Seo-Jung (Seo Hyun-Jin) ise birisi tarafınca takdir edilmek için hekim olmuştur. Her ikisi, Öğretmen Kim ile tanıştıktan sonrasında yaşamın kıymetini öğrenir ve aşktan teselli byücerlar.

Leave A Reply