Kasaba Doktoru 16.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Kasaba Doktoru 16.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Kasaba Doktoru 16.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle benzer şekilde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Kasaba Doktoru 16.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. TRT 1 vizyonunda büyük coşkula izlenen Kasaba Doktoru dizisinin yeni kısmı 16 Eylül Cuma akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazcaal Subaşı benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kasaba Doktoru bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Kasaba Doktoru 16.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hakan Erol’u ölümden kurtarmış olurken başka bir gerçeği ortaya çıkarır. Bu sayede kendini ve ekibini kurulda aklar. Geçmişten gelen bir mevzuk Gümüşok’a bomba benzer şekilde düşer. Erol’un kızı Neslihan yeni bir düzeyin habercisidir. Leyla’nın geçmiş ile ilgili itirafı Ömer ile aralarını ışıtır. Yalçın’ın Hakan’ı kendisi ile çekince arzetmiş olduğuni öğrenir ve aklı karışır. Mediha ile ilgili gerçekleri Ömer’e söylekiyecek midir? Mine Hakan’dan boşanmak için süreci başlatır. Bu haber mütevazcaıce Hakan’da değil, evli olduklarını yeni öğrenen Uluçınarlılar içinde da bir şok etkii yaratır. Hakan, eline ulaşan Mediha ile ilgili dosyayı Ömer’e ulaştırınca çığa dönüşecek olan kar topu yuvarlanmaya adım atar. Ömer öğrendiği bu acı gerçek ile ne yapmış olacaktır? Bu sırada Leyla’nın verdiği haber ile çoğumuz için yeni bir dörutubet başlamış olacaktır.

Kasaba Doktoru Dizi Mevzusu

ARC Yapım imzalı yeni dizi Kasaba Doktoru yakında TRT 1 vizyonunda seyircisiyle byüceşmaya hazcaırlanıyor. Yarın sete çıkacağı öğrenilen dizi ekibine pek oldukça yeni oyuncunun dahil olduğu öğrenildi. Başrollerini Deniz Can Aktaş, Hazcaal Subaşı ve Ozan Akbaba’nın hisselaşmış olduğu Kasaba Doktoru dizisi, Cenup Kore yapımı Dr. Romantic’ten uyarlanacak. Peki Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları kimler? İşte detaylar… Yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği medikal, dram-aşk türündeki yeni dizi Kasaba Doktoru yarın sete çıkacak. Dizi daha ilkinsinde açıklanan başrol oyuncuları ile Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Ozan Akbaba olarak dikkatleri çekmişti. Ne süre başlamış olacağı açıklanmayan Kasaba Doktoru’na bomba adların dahil olduğu öğrenildi.

Boo Yong-Joo (Han Suk-Kyu) meşhur bir cerrahtır. Bigün, ansızın ortadan kaybolcaur ve asla kimse onun niçin ortadan kaybbyücenduğunu tam olarak bbilimselyordur. Boo Yong-Joo gene ortaya Öğretmen Kim olarak çıkmış ve kendisine Duygusal Tabip adını takmıştır. O, şimdi gözlerden uzak bir yaşamın tadını çıkarmaktadır. Kang Dong-Joo (Yoo Yeon-Seok), birisini kazcaanmak için bir tabip olmuştur ve Yoon Seo-Jung (Seo Hyun-Jin) ise birisi tarafınca takdir edilmek için tabip olmuştur. Her ikisi, Öğretmen Kim ile tanıştıktan sonrasında yaşamın kıymetini öğrenir ve aşktan teselli byücerlar.

Leave A Reply