Kasaba Doktoru 17.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Kasaba Doktoru 17.Bölüm Fragmanı ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Kasaba Doktoru dizisinin yeni kısmı 23 Eylül Cuma akşamı saat 20:00′ da TRT 1’de!

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazcaal Subaşı benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kasaba Doktoru bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Kasaba Doktoru 17.Bölüm Fragmanı

Kasaba Doktoru dizisinin 17. bölüm özeti oku TRT 1. Kasaba Doktoru dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ömer, Mediha’nın tedavisi hakkında sırrı öğrendiği için Yalçın’a öfkelidir. Bu hiddet onu geçmişte yapmış olduğu hatayı genelfakatya gdvakaır. Leyla, Erol’un uyanmış olduğu haberini verir. Bu çoğumuz için yeni bir devrin başlangıcı olacaktır. Erol düzeyi gene sağlfakatk için Yalçın ve Ömer’i tıbbi kurula gönderir ve Uluçınar’ın açılacağını müjdeler. Yalçın, kendisini kurulda aklfakatk için bir plan yaparken Neslihan, yıldir görüşmediği babasından Uluçınar’da alınacak kararlar için tam yetki ister. Kendisine yeni bir yaşam kurmaya çalışan Mine, Hakan’ın tüm ısrarlarına rağmen Uluçınar’a gelmek istemez. Leyla ve Ömer ilişkilerini bir sonrasındaki boyuta taşır fakat Mediha ile ilgili sakladıkları Leyla’nın içini kkomutmeye ilaçm etmektedir. Hakan hem Mediha’nın tedavisi hem kurul için Ömer’e tam destek vermektedir. Hesapta olmayan bir durum kuryücen tüm seyrini değiştirir.

Kasaba Doktoru Dizi Mevzusu

ARC Yapım imzalı yeni dizi Kasaba Doktoru yakında TRT 1 vizyonunda seyircisiyle byüceşmaya hazcaırlanıyor. Yarın sete çıkacağı öğrenilen dizi ekibine pek oldukça yeni oyuncunun dahil olduğu öğrenildi. Başrollerini Deniz Can Aktaş, Hazcaal Subaşı ve Ozan Akbaba’nın hisselaşmış olduğu Kasaba Doktoru dizisi, Cenup Kore yapımı Dr. Romantic’ten uyarlanacak. Peki Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları kimler? İşte detaylar… Yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği medikal, dram-aşk türündeki yeni dizi Kasaba Doktoru yarın sete çıkacak. Dizi daha ilkinsinde açıklanan başrol oyuncuları ile Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Ozan Akbaba olarak dikkatleri çekmişti. Ne süre başlamış olacağı açıklanmayan Kasaba Doktoru’na bomba adların dahil olduğu öğrenildi.

Boo Yong-Joo (Han Suk-Kyu) meşhur bir cerrahtır. diziris.com Bigün, ansızın ortadan kaybolcaur ve asla kimse onun niçin ortadan kaybbyücenduğunu tam olarak bbilimselyordur. Boo Yong-Joo gene ortaya Öğretmen Kim olarak çıkmış ve kendisine Duygusal Hekim adını takmıştır. O, şimdi gözlerden uzak bir yaşamın tadını çıkarmaktadır. Kang Dong-Joo (Yoo Yeon-Seok), birisini kazcaanmak için bir tabip olmuştur ve Yoon Seo-Jung (Seo Hyun-Jin) ise birisi tarafınca takdir edilmek için tabip olmuştur. Her ikisi, Öğretmen Kim ile tanıştıktan sonrasında yaşamın kıymetini öğrenir ve aşktan teselli byücerlar.

Leave A Reply