Kasaba Doktoru 17.Bölüm Önizleme – Dizi Film Fragman izle

0

Kasaba Doktoru 17.Bölüm Önseyretme ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Kasaba Doktoru dizisinin yeni kısmı 23 Eylül Cuma akşamı saat 20:00′ da TRT 1’de!

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazcaal Subaşı şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kasaba Doktoru bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Kasaba Doktoru 17.Bölüm Önseyretme

Kasaba Doktoru dizisinin 17. bölüm özeti oku TRT 1. Kasaba Doktoru dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ömer’in kurulda verdiği karar Yalçın’ı kurtarmış olurken Hakan büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bu sırada Mine’den acı haber gelir, Zeynep ile Reyhan’ın yaşamı çekincededir. Mine ile Hakan zorlayıcı bir ameliyata girmek zorundadır. Neslihan ve Yalçın, Uluçınar’ın yapısını değiştirebilmek için özgütaneye gelir, Hakan’ın tepkisi ile karşı karşıya bırakılırlar. Hakan’ın, Mediha’ya bu kadar süratli organ byücenmasıyla ilgili şüpheci tavrı Ömer’in içine kurt düşürür. Ömer gerçekler mevzusunda Leyla’ya yalan so şekilder ve vicdan azcaabı çeker. Nakil için hazcaırlıklar tfakatmdır. Mediha önemli bir karar verir. Bu karar Ömer için zorlayıcıdır fakat kabullenmekten başka ilaçsi yoktur. Zeynep uyanır fakat kötü ikincilh anasınin peşini bırakmazca. Bu durum başta Mine ve Hakan olmak suretiyle tüm Uluçınarlıları derinden etkiinde bırakır. Mine ve Hakan aralarındaki kopan ipleri onarım yazcaınsallecek midir? Ömer’in sürprizi Leyla ile ilişkilerini ne yönde etkileyecektir?

Kasaba Doktoru Dizi Mevzusu

ARC Yapım imzalı yeni dizi Kasaba Doktoru yakında TRT 1 vizyonunda seyircisiyle byüceşmaya hazcaırlanıyor. Yarın sete çıkacağı öğrenilen dizi ekibine pek fazcalaca yeni oyuncunun dahil olduğu öğrenildi. Başrollerini Deniz Can Aktaş, Hazcaal Subaşı ve Ozan Akbaba’nın hisselaşmış olduğu Kasaba Doktoru dizisi, Cenup Kore yapımı Dr. Romantic’ten uyarlanacak. Peki Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları kimler? İşte detaylar… Yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği medikal, dram-aşk türündeki yeni dizi Kasaba Doktoru yarın sete çıkacak. Dizi daha ilkinsinde açıklanan başrol oyuncuları ile Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Ozan Akbaba olarak dikkatleri çekmişti. Ne zfakatn başlamış olacağı açıklanmayan Kasaba Doktoru’na bomba adların dahil olduğu öğrenildi.

Boo Yong-Joo (Han Suk-Kyu) meşhur bir cerrahtır. diziris.com Bigün, ansızın ortadan kaybolcaur ve asla kimse onun niçin ortadan kaybbyücenduğunu tam olarak bbilimselyordur. Boo Yong-Joo tekrardan ortaya Öğretmen Kim olarak çıkmış ve kendisine Duygusal Hekim adını takmıştır. O, şimdi gözlerden uzak bir yaşamın tadını çıkarmaktadır. Kang Dong-Joo (Yoo Yeon-Seok), birisini kazcaanmak için bir hekim olmuştur ve Yoon Seo-Jung (Seo Hyun-Jin) ise birisi tarafınca takdir edilmek için hekim olmuştur. Her ikisi, Öğretmen Kim ile tanıştıktan sonrasında yaşamın kıymetini öğrenir ve aşktan teselli byücerlar.

Leave A Reply